Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Kovo 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 28293031123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 25262728293031 
Naujienos
 
2013 05 16
R. Paksas ragino aukoti vėžiu sergantiems vaikams
Gegužės 16-osios vakarą Kauno rotušėje gerumo akcijos „Ištiesk ranką sergančiam vaikui" labdaros vakaro metu surinkta aukų suma bus paskirta silpniausiems visuomenės nariams. Labdaros vakarą inicijavo ir įgyvendino Gintauto Labanausko Labdaros ir paramos fondas. Renginio globėjas Prezidentas Rolandas Paksas, partneris - Kauno miesto savivaldybė.

 

 

„Šiomis dienomis visuomenėje sutinkama vis daugiau pykčio, agresijos ar tiesiog nusiminimų. Atsižvelgę į tai, skatiname visuomenės narius daugiau dalytis gerumu ir visokeriopa pagalba vieni kitiems. Tik kuriant bendrą, darnų dialogą, galėsime žengti koja kojon pirmyn.

 

 

Tam inicijavome gerumo akciją, kurios pagalba žinomiems visuomenės nariams suteikiama galimybė padėti sunkiai sergantiems",- teigė Labdaros ir paramos fondo įkūrėjas Gintautas Labanauskas.

 

 

Prezidentas Rolandas Paksas padėkojo G. Labanauskui už gerumo darbams suburtą bendruomenę. „Svarbiausia pasaulyje - ne būti turtingam, įtakingam, o dalytis gerumu su kitais. Daugelį kamuoja klausimas, kaip tapti laimingu. Atsakymas paprastas - dalytis gerumu. Tai, ką šiandien darote, - tiesiausias kelias tapti laimingais", - kreipdamasis į renginio dalyvius, pasiryžusius dosniai atverti savo pinigines aukojant onkologinėmis ligomis sergančių vaikų šeimoms paremti, teigė Prezidentas R. Paksas.

 

 

Nepalaužiamo pasitikėjimo Dievo gailestingumu sergantiems vaikams ir jų šeimoms siuntė kunigas Robertas Grigas.

 

 

Labdaros vakarą aplankę menininkai paaukojo savo darbų, kurie vėliau buvo parduodami specialiai surengtame aukcione. Tarp meno kūrinių buvo gausu meninių paveikslų, rankų darbo papuošalų. Gerumo akcijos svečiams koncertavo garsiausias Lietuvos smuikininkas Vilhelmas Čepinskis, dainininkės Rita Preikšaitė, Judita Leitaitė, Kauno kurčiųjų imituojamosios dainos kolektyvas „Skambanti tyla" . Renginio metu pristatyta rankų darbo megztų rūbų kolekcija (autorė Elena Rimkienė) bei sutažo papuošalų kolekcija (autorė Kristina Garškienė). Autorės taip pat aukojo savo darbus aukcionui.

 

 

Aukciono metu surinkta 10 750 Lt.

 

 

Primename, jog šis Gintauto Labanausko Labdaros ir paramos fondas gyvuoja ne pirmuosius metus. Fondas buvo įkurtas 2002-aisiais metais, o gerumo akcijos tradiciškai vykdomos kiekvienais metais.

 

 

Organizuojamų labdaros vakarų, koncertų ir meno kūrinių aukcionų metu surinktos lėšos yra skiriamos padėti vėžiu sergantiems vaikams ir juos auginančioms šeimoms. Taip pat nepamirštama fondo pagalba kurti jaukesnę sergančių vaikų aplinką ir bendradarbiauti su medikais, įsigyti reikiamą medicininę įrangą. Moralinė bei materialinė parama teikiama ir sergančiųjų vaikų artimiesiems.