Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Kovo 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 28293031123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 25262728293031 
Naujienos
 
2013 05 16
Juozas Imbrasas domėjosi UAB “Šiaudinių mėsinė” darbo specifika ir problemomis
Gegužės 15 dieną Europos Parlamento narys Juozas Imbrasas kartu su Utenos rajono savivaldybės tarybos nariu Osvaldu Katinu apsilankė Utenos bendrovėje "Šiaudinių mėsinė" (Utenos raj.).

 

Apsilankymo metu buvo kalbama apie įmonės darbo specifiką ir smulkaus bei vidutinio verslo problemas.

 

Bendrovės direktorė Inga Augustaitė, jos pavaduotoja prekybai Asta Veteikienė bei gamybos direktorė Jadvyga Aleknienė pasakojo apie tai, kad UAB "Šiaudinių mėsinė" produkcijos asortimentą sudaro 58 gaminiai (dešros, skilandžiai, kumpiai, lašiniai ir pan.). Produktams gaminti naudojami 1953 metų receptai, užrašyti pagal senolių pasakojimus. Gaminiai pagal savo technologijas yra artimi senoviškėms, rūkomi tikru dūmu, naudojant natūralius prieskonius, be mėsos pakaitalų ir dirbtinio dūmo esencijų. Įmonė - Europinio kulinarinio paveldo tinklo Rytų Aukštaitijos regiono narys ir turi atitinkamą sertifikatą. Visa bendrovės produkcija tik aukščiausios rūšies.

 

Susitikime buvo diskuotojama apie tai, kad tokioms bendrovėms, kaip UAB "Šiaudinių mėsinė", gaminančioms naturalų produktą, sunku konkuruoti rinkoje. Juozas Imbrasas kalbėjo apie tai, kad į jį kreipiasi daug ekologinių ūkių atstovų su lygiai tokiomis pačiomis problemomis. Naturalių produktų gamyba reikalauja didesnių kaštų, o rinkoje visos bendrovės dirba vienodomis sąlygomis, tik skiriasi jų klientų grupės. Dabartinėmis sąlygomis Lietuvoje naturalius produktus pasirenka vidutines ir didelias pajamas gaunantys asmenys, o tuo tarpu tie, kas gauna mažas pajamas, pagrindiniu prekės pasirinkimo kriterijumi laiko jos kainą. Tuo tarpu pastaruoju metu verda daug diskusijų dėl masinės gamybos maisto produktams gaminti naudojamų medžiagų ir žaliavų įtakos žmogaus sveikatai. Susitikimo metu buvo išsakyta mintis, kad reikia siekti, kad Europos Sąjungos valstybės skatintų ekologinių ūkių plėtrą ir teiktų visakeriopą paramą bendrovėms, gaminančioms naturalius produktus.

 

Bendrovės direktorė Inga Augustaitė ir jos pavaduotoja prekybai Asta Veteikienė - jaunos merginos, kurios sužavėjo savo entuziazmu. Jas galima drąsiai vadinti pavyzdžiu jaunimui. Nepaisant visų sunkumų, jos ryžtingai dirba dėl bendrovės sėkmingo darbo, darbuotojų bei klientų gerovės.

 

Europos Parlamento narys Juozas Imbrasas ir Utenos rajono savivaldybės tarybos narys Osvaldas Katinas nuoširdžiai dėkoja bendrovės atstovėms už šiltą priėmimą ir pokalbį apie bendrovės darbo specifiką bei problemas.