Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Lapkričio 2018>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 2829301234 
 567891011 
 12131415161718 
 19202122232425 
 262728293012 
Naujienos
 
2013 05 30
Lietuvoje lankysis Europos Parlamento delegacija, kurios sudėtyje – ir Rolandas Paksas
Europos Parlamento narys, frakcijos "Laisvės ir demokratijos Europa" vicepirminkas Rolandas Paksas ketvirtadienį ir penktadienį Europos Parlamento pirmininko vadovaujamos delegacijos sudėtyje dalyvaus šios delegacijos susitikimuose Lietuvoje.

 

Vilniuje Europos Parlamento vadovo delegacija dalyvaus EP Pirmininkų sueigoje, susitiks su Lietuvos Prezidente, Vyriausybės ir Seimo vadovais bei nariais, taip pat dalyvaus Europos namų atidaryme.

 

Europos Parlamento Pirmininkų sueiga Vilniuje rengiama artėjančio Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai proga. Kartu su EP pirmininku Martin Schulz į Lietuvą atvyksta Europos liaudies partijos frakcijos pirmininkas Joseph Daul, Socialistų ir demokratų aljanso vicepirmininkas Enrique Guerrero Salom, Liberalų ir demokratų aljanso lyderis Guy Verhofstadt, Žaliųjų frakcijos vicepirmininkė Jill Evans, Europos konservatorių ir reformistų frakcijos pirmininkas Martin Callanan, frakcijos „Laisvės ir demokratijos Europa" vicepirmininkas Rolandas Paksas, Europos vieningųjų kairiųjų frakcijos vadovė Gabriele Zimmer, taip pat europarlamentaras Francisco Sosa Wagner, atstovaujantis frakcijoms nepriklausantiems nariams.

 

Ketvirtadienį, 15.30 Prezidentūroje svečiai susitiks su Prezidente Dalia Grybauskaite, Ministru Pirmininku Algirdu Butkevičiumi ir Vyriausybės nariais. Vėliau jie dalyvaus tiesioginiuose LRT televizijos debatuose „Piliečių Europa" (diskusiją bus galima tiesiogiai stebėti per Lietuvos televiziją ir internetu - www.lrt/mediateka/tiesiogiai/lrt-kultura).

 

Penktadienį 9.15 delegacijos nariai Seime susitiks su Seimo pirmininku Vydu Gedvilu ir Seimo nariais, 11.00 dalyvaus iškilmingame Europos namų atidaryme.