Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Kovo 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 28293031123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 25262728293031 
Naujienos
 
2013 06 04
Į susitikimą su Bulgarijos prezidentu R. Paksas išskrido nuosavu lėktuvu
Europos Parlamento narys ir partijos Tvarka ir Teisngumas pirmininkas Rolandas Paksas pirmadienį išskrido į Bulgariją, kur kartu kitais Europos Parlamento EFD grupės nariais surengs išvažiuojamąjį frakcijos posėdį, susitiks su Bulgarijos Prezidentu Rosenu Plevnelijevu ir kitais aukščiausiais šios šalies pareigūnais.

 

Šiai kelionei R.Paksas pasirinko oficialioms delegacijoms neįprastą būdą - jis į Bulgarijos sostinę Sofiją skrenda paties pilotuojamu nuosavu lėktuvu.

 

Pakilęs iš šalia Vilniaus esančio Kyviškių oro uosto pirmadienį apie vidudienį, R.Paksas Sofijoje nusileido apie penktą valandą vakaro.

 

"Sutaupysiu daug laiko, nes tikrinant galimus maršrutus reisiniais lėktuvais, paaiškėjo, kad trumpiausias įmanomas kelionės laikas yra apie 10 valandų. Nieko nėra blogiau, negu kelias valandas beprasmiškai praleisti oro uoste gaištant laiką, kuris turi būti skirtas prasmingesnei veiklai. Todėl pasirinkau trumpesnį ir man labiau patinkantį kelionės būdą", - prieš pakildamas iš Kyviškių sakė R.Paksas.

 

Tai jau ne pirmas kartas, kai savo, kaip Europos Parlamento nario, kelionėms į darbo vietą R.Paksas renkasi paties pilotuojamą lėktuvą. Nuo 2009 metų, kai buvo išrinktą į Europos Parlamentą, profesionalaus piloto licenciją turintis tvarkiečių lyderis jau ne kartą tokiu būdu keliavo į EP sesijas Strasbūre ir Briuselyje.

 

Susitikimuose Bulgarijoje R.Paksas ir Europos Parlamento EFD grupės nariai daugiausiai dėmesio skirs korupcijos, organizuoto nusikalstamumo ir skaidraus ES paramos panaudojimo problemoms. Be susitikimo su Bulgarijos prezidentu, R.Paksas taip pat susitiks su naujuoju Bulgarijos patriarchu Neofitu, Bulgarijos parlamento nariais, Plovdivo meru, įvairių nevyriausybinių organizacijų atstovais.

 

Į Vilnių R.Paksas ketina grįžti tuo pačiu būdu - pilotuodamas nuosavą lėktuvą M 20J.