Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Kovo 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 28293031123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 25262728293031 
Naujienos
 
2013 06 27
Juozas Imbrasas prisidėjo prie jaunimo renginio organizavimo
Birželio mėnesį į Europos Parlamento narį Juozą Imbrasą kreipėsi uteniškis Karolis Ruzgas su prašymu paremti tradicinį Cosplay renginį "Nyaaa 2013". Politikas į veiklaus jaunuolio prašymą sureagavo supratingai ir prisidėjo prie renginio rėmimo, tuo parodydamas kaip svarbu spręsti Lietuvos jaunimo užimtumo problemą ne kalbomis, o realia pagalba.

 

Renginys trūko net 3 dienas (birželio 21-23 d), jame dalyvavo Utenos ir kitų miestų jaunimas, kuriems toks Cosplay festivalis tapo smagiu atotrūkiu nuo kasdienybės ir puikia galimybe originaliai praleisti laisvalaikį.

 

Birželio 21 dienos vakarą jauni žmonės praleido prie Dauniškio ežero, žiūrėdami filmus po atviru dangumi.

 

Birželio 22 dieną vyko svarbiausia renginio dalis, kuri prasidėjo nuo padėkos žodžių rėmėjams, tame tarpe buvo padėkota ir Europos Parlamento nariui Juozui Imbrasui. Po to prasidėjo spalvinga ir nuotaikinga programa. Utenos Aukštakalnio progimnazijos salėje susirinkę uteniškiai ir miesto svečiai žavėjosi įspūdingais dalyvių kostiumais ir grimais: dalyviai buvo apsirengė įvairių animacijos filmukų, pagrinde japonų (anime), personažais. Renginyje vyko įvairūs konkursai. Labiausiai jaunimas domėjosi piešimo konkursu, kurio metu buvo naudojamos specialios piešimo priemonės. Įdomiausia renginio dalimi buvo labai išradingi dalyvių pasirodymai. Po renginio progimnazijos salėje jaunimas susirinko prie Dauniškio ežero, kur smagiai leido laiką palapinių miestelyje.

 

Renginyje dalyvavusi Europos Parlamento nario Juozo Imbraso padėjėja Ruzanna Katinienė, dalindamasi savo įspūdžiais, kalbėjo apie tai, kad liko sužavėta jaunimo pastangomis, fantazija, kūryba ir drąsa.

 

Birželio 23 dieną vyko apdovanojimai už pasirodymus birželio 22 dieną ir skambėjo padėkos žodžiai. Renginio metu buvo padėkota Europos Parlamento nariui Juozui Imbrasui už paramą renginiui, padėkos raštą atsiėmė politiko padėjėja Ruzanna Katinienė.