Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Kovo 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 28293031123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 25262728293031 
Naujienos
 
2013 06 25
R. Paksas: nepalaikysime interpeliacijos Sveikatos apsaugos ministrui
Partija Tvarka ir teisingumas savo programoje yra konstatavusi, jog Lietuvos sveikatos apsaugos sistemą nuolat kamuoja problemos. Vaistų kainos, privalomo sveikatos draudimo lėšų neefektyvus panaudojimas, valstybinių ir privačių sveikatos įstaigų funkcijų persipynimas, eilės patekti pas gydytojus, kvalifikuotų sveikatos srities specialistų stoka, nepakankamai skaidri atsiskaitymo už gydymo paslaugas praktika, yra tik dalis sveikatos apsaugos sistemos bėdų, kurių sprendimas reikalauja sutelkto visų šios srities institucijų darbo.

 

Ypatingai svarbų vaidmenį formuojant nacionalinę sveikatos politiką privalo atlikti Nacionalinė sveikatos taryba, kuri būdama tiesioginė Seimui atskaitinga institucija teikia išvadas dėl valstybės siekiamo sveikatos lygio rodiklių, Lietuvos sveikatos programos ir kitų valstybinių programų, rengia ir kasmet teikia Seimui pranešimąapie gyventojų sveikatos ir sveikatos politikos formavimo ir įgyvendinimo būklę.

 

Pastaruoju metu opozicinių politinių partijų kritikos strėlės yra nukreiptos į socialdemokratų partijos deleguoto Sveikatos apsaugos ministro Vytenio Povilo Andriukaičio veiklą, Seime pradėtas interpeliacijos procesas, parlamentas turi priimti politinį sprendimą, t.y. pareikšti pritarimą arba nepritarimą ministro atsakymams į opozicijos pateiktus klausimus.

 

"Partija Tvarka ir teisingumas nepalaikys interpeliacijos sveikatos apsaugos ministrui Vyteniui Povilui Andriukaičiui, nes Sveikatos apsaugos ministerijos darbe neįžvelgia principinių prieštaravimų valdančiosios koalicijos Vyriausybės programai, o taip pat manau, jog pokyčiai, kurių taip laukia Lietuvos piliečiai sveikatos apsaugos srityje, turi būti įgyvendinti"- sakė R. Paksas.

 

Partijos Tvarka ir teisingumas informacijos centras