Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Kovo 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 28293031123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 25262728293031 
Naujienos
 
2013 07 19
R. Paksas: Žmogaus teisės neturi tapti ginklu prieš visuomenės vertybes saujelės išsišokėlių rankose.
Jau kuris laikas viešojoje erdvėje ir žiniasklaidoje netyla šurmulys dėl ketinimų liepos 27 - ąją Gedimino prospekte Vilniuje surengti gėjų ir lesbiječių paradą. Lietuvos gėjų lygos aktyvistas Vladimiras Simonko ir Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas į šio klausimo sprendimą įtraukė visas įmanomas valstybės teismines instancijas.

 

Tokiu būdu ne tik vilniečiai, bet dauguma Lietuvos gyventojų yra verčiami būti tik jo iniciatoriams naudingo ažiotažo stebėtojais. Maža to, valstybės institucijų negebėjimas laiku teisiškai apibrėžti viešumoje neleistino elgesio sukuria prielaidas Lietuvą spekuliatyviai parodyti kaip valstybę, kuri gyvena tamsybėse. Apgailėtina, jog farso dalyviais tampa ir Europos Sąjungos institucijų pareigūnai.

 

Partija Tvarka ir teisingumas nepritaria iniciatyvai viešai eksponuoti bei propaguoti savo seksualinę orientaciją ir siekti eitynėmis išprovokuoti žmones, kuriuos šokiruoja amoralus elgesys, imtis atsakomųjų priemonių. Žmogaus teisės neturi tapti ginklu prieš visuomenės vertybes saujelės išsišokėlių rankose.

 

Partija Tvarka ir teisingumas reiškia protestą prieš gėjų lygos ketinimus primesti visai visuomenei savo pažiūras, problemas ir pasaulio vaizdinius ir kviečia reaguoti į organizuojamas eitynes simboline akcija „Tylos ir tuštumos prospektas". Tuo laiku kai vyks gėjų ir lesbiječių eitynės raginame verslo bendruomenę uždaryti kavines, parduotuves, nuleisti žaliuzes. Vilniečius kviečiame - neiti į sostinės Gedimino prospektą.

 

Nestatysime barikadų mūsų paklydusiems sūnums ir dukterims. Klausiame savęs - ar gali jaustis laimingi tėvas ir motina, matydami, kaip jų sūnus ar duktė demonstruoja savo lytinę orientaciją, nepadoriai elgiasi viešumoje, skatina amoralumą?

 

Todėl kviečiame Lietuvos žmones jiems metamą iššūkį pasitikti tyla ir tuštuma - nepasiduoti provokacijoms ir oriai bei išdidžiai ginti tai, ką siekiama sumenkinti - šeimos vertybes, tradicinį tikėjimą, laisvą valią ir pagarbą žmogui, skirtingų pažiūrų sugyvenimą ir pakantumą.

 

Partijos Tvarka ir teisingumas informacijos centras