Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Kovo 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 28293031123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 25262728293031 
Naujienos
 
2013 07 08
R. Paksas kreipėsi į Europos Parlamento Pirmininką Martin Schulz dėl Julijos Tymošenko
„Prasidėjus Lietuvos pirmininkavimui Europos Sąjungos Tarybai, kreipiuosi į Jus kaip aukščiausios Europos valstybių atstovybės vadovą, norėdamas dar kartą atkreipti visos Europos bendruomenės dėmesį į Žmogaus Teisių padėtį Ukrainoje", - sakoma Europos Parlamento nario, frakcijos „Laisvės ir demokratijos Europa" vicepirminko R. Pakso laiške EP pirmininkui.

 

„Artėjant Europos Sąjungos ir Rytų patnerystės viršūnių susitikimui Vilniuje, kuriame ketinama su Ukraina pasirašyti asociacijos sutartį, yra būtina pasiekti, jog Ukrainos Respublikos Prezidentas Viktoras Janukovičius pagaliau apsispręstų dėl buvusios Ukrainos Ministrės Pirmininkė Julijos Tymošenko.

 

Neseniai kaip Europos Parlamento narys laišku kreipiausi ir į Ukrainos Respublikos Prezidentą Viktorą Janukovičių dėl Julijos Tymošenko. Ypač neramina pasiekiančios žinios apie buvusios Ukrainos Ministrės Pirmininkės sveikatą. Kol ji kankinasi įkalinimo įstaigos ligoninėje negalime likti abejingais stebėtojais.

 

Žmogiškumas neturi sienų. Bet kokia politinė veikla neturi prasmės, jeigu nepaisoma moralės dėsnių, paminamas žmogiškumas ir gailestingumas. Šiandien tikiu Ukrainos, kaip didžiausios Europos valstybės ateitimi ir klestėjimu, jos pasirinkto kelio į Europos tautų bendriją teisingumu."

 

„Ponas Pirmininke, kreipiuosi į Jus, nes nuo Jūsų pastangų namaža dalimi valios priklauso Julijos Tymošenko likimas,"- sakoma R. Pakso kreipimesi.

 

Neseniai, Europos Žmogaus Teisių Teismas priėmė sprendimą, jog Julijos Tymošenko atžvilgiu buvo pažeistas Žmogaus teisių ir pagrindinių laisvių gynimo konvencijos 18-asis straipsnis.

 

„ Jos kalinimas buvo šališkas ir neteisėtas visą jo laikotarpį," - paskelbė Strasbūre įsikūrusio teismo teisėjai.

 

Partija Tvarka ir teisingumas informacijos centras