Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Kovo 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 28293031123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 25262728293031 
Naujienos
 
2013 07 07
Juozas Imbrasas dalyvavo kraštiečių šventėje “Po Tauragnų dangum”
Liepos 6 dieną Tauragnuose (Utenos rajonas) vyko kraštiečių šventė "Po Tauragnų dangum".

 

Tauragniškiai ir renginio svečiai turėjo puikią galimybę kartu praleisti visą dieną. Pirmas šventės renginys prasidėjo 8 valandą ryto, o paskutiniai dalyviai išsiskirstė po 23 valandos.

 

Iš pat ryto tauragniškiai varžėsi bėgimo varžybose "Nuo Taurapilio iki Tauragnų". Vėliau kultūros centre vyko Tauragnų krašto garbės piliečio vardo suteikimas ir knygelės "Tauragnai šiandien" pristatymas ir kraštiečių pasisakymai. Po to renginio dalyviai pasimėgavo Edmundo Kučinsko koncertu.

 

Po pertraukos vyko kraštiečių ir svečių eisiena nuo kultūros centro iki akmens, žyminčio vietą, kur prieš 105 metus Tauragnuose vyko pirmasis spektaklis. Eisienoje dalyvavo Europos Parlamento narys Juozas Imbrasas, jo padėjėja Ruzanna Katinienė ir iš Tauragnų kilęs Utenos rajono savivaldybės tarybos narys Osvaldas Katinas. Priėję prie akmens, dalyviai atidavė duoklę ypatingam įvykiui: buvo kalbėta apie teatro svarbą, įvairiais prisiminimais pasidalino Tauragnų kultūros centro mėgėjų teatro "Mokas" buvęs režisierius Vygantas Varneckas ir dabartinė režisierė Loreta Juškėnienė bei Tauragnų seniūnas ir vienas iš teatro aktorių Alvydas Danauskas. Renginio dalyviai buvo pasveikinti šventės proga ir nuo Utenos rajono savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros ir sporto reikalų komiteto: narių vardu visus pasveikino komiteto pirmininkas Osvaldas Katinas.

 

Paminėję 105 metų nuo pirmo vaidinimo Tauragnuose sukaktį, tauragniškiai ir svečiai grįžo į kultūros centrą, kur Europos Parlamento narys Juozas Imbrasas dalyvius pasveikino kraštiečių šventės ir Valstybės dienos progomis. Politikas atvežė ir dovanas vakaronės stalui: vaisių krepšį ir šakotį. Po Juozo Imbraso sveikinimo prasidėjo mėgėjų teatrų pasirodymai. Dalyvavo Marcinkonių kaimo teatras (rež. R. Avižinienė ir N. Čeplikienė), Tauragnų kultūros centro mėgėjų teatras „Mokas" (rež. L.Juškėnienė), Skapiškio kultūros namų teatras „Stebulė" ir vaikų bei jaunimo teatro studija ‚Ku-kū" (rež. V. Vadoklytė).

 

Pasibaigus teatro kolektyvų pasirodymams, tauragniškiai ir svečiai gausiai susirinko kultūros centro vidiniame kieme. Tradiciškai, 21 valandą vyko Lietuvos Respublikos himno giedojimas. Po to prasidėjo vakaronė, kurios metu dalyviai smagiai leido laiką, galėjo pasivaišinti šiupinine, koše, cepelinais. Vakaronės metu buvo iškepta rekordinė kiaušinienė.

 

Renginio dalyviai išsiskirstė apie 23 valandą. Vieni iš paskutiniųjų išvažiavo Utenos rajono savivaldybės tarybos narys Osvaldas Katinas ir Juozo Imbraso padėjėja Ruzanna Katinienė. Pasidalindami savo įspūdžiais apie renginį, jie kalbėjo apie tai, kad tai buvo nuostabi šventė, kupina šiltų emocijų ir nuoširdaus bendravimo.

 

Nuotraukas iš renginio galite peržiūrėti Juozo Imbraso ir Ruzannos Katinienės facebook paskyrose.