Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Lapkričio 2018>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 2829301234 
 567891011 
 12131415161718 
 19202122232425 
 262728293012 
Naujienos
 
2013 07 09
Rolandas Paksas: „Politinė veikla neturi prasmės, jei nepaisoma moralės dėsnių“

Europos Parlamento frakcijos „Laisvės ir demokratijos Europa" Lietuvos delegacijos vadovas Rolandas Paksas kviečia kolegas europarlamentarus nebūti abejingais įkalintos ir sergančios buvusios Ukrainos Ministros pirmininkės Julijos Timošenko būklei.

R. Paksas laišku kreipėsi į Europos Parlamento pirmininką Martiną Schulzą, ragindamas dar kartą atkreipti visos Europos bendruomenės dėmesį į Žmogaus Teisių padėtį Ukrainoje. „Artėjant Europos Sąjungos ir Rytų patnerystės viršūnių susitikimui Vilniuje, kuriame ketinama su Ukraina pasirašyti asociacijos sutartį, yra būtina pasiekti, jog Ukrainos Respublikos Prezidentas Viktoras Janukovičius pagaliau apsispręstų dėl buvusios Ukrainos Ministrės pirmininkės Julijos Tymošenko įkalinimo nutraukimo bei Europos Žmogaus Teisių Teismo sprendimo įgyvendinimo", - teigiama europarlamentaro R. Pakso laiške. Dėl Julijos Tymošenko išlaisvinimo jis neseniai laišku kreipėsi ir į Ukrainos Respublikos Prezidentą Viktorą Janukovičių.

„Turiu vilties, kad mano prašymas padės Prezidentui priimti geriausią sprendimą, nes pastaruoju metu ypač neramina pasiekiančios žinios apie buvusios Ukrainos Ministrės Pirmininkės sveikatą. Kol ji kankinasi įkalinimo įstaigos ligoninėje, negalime likti abejingais stebėtojais", - teigia R. Paksas. Anot jo, žmogiškumas neturi sienų. „Bet kokia politinė veikla neturi prasmės, jeigu nepaisoma moralės dėsnių, paminamas žmogiškumas ir gailestingumas", - pabrėžia R. Paksas.