Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Kovo 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 28293031123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 25262728293031 
Naujienos
 
2013 07 30
R. Paksas: gėjai turėtų patys susimokėti už eitynių apsaugą
Partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas Rolandas Paksas kreipėsi į Lietuvos policijos generalinį komisarą Saulių Skvernelį dėl liepos 27 - osios įvykių Vilniuje, kuomet asociacijos „Lietuvos gėjų lyga" eitynių „Už lygybę" metu policijos pareigūnai panaudojo jėgą ir kraštutines sulaikymo priemones prieš Seimo narį Petrą Gražulį, frakcijos "Tvarka ir teisingumas" seniūną, kuris siekė išreikšti savo protestą prieš gėjų ir lesbiječių visuomenei brukamą ideologiją.

 

„Generalinis komisaras patikino, jog dėl veiksmų prieš Seimo narį Petrą Gražulį bus atliekamas išsamus tarnybinis patikrinimas. Jo išvadas turėsime artimiausiu metu, tuomet ir darysime tam tikrus apibendrinimus," - sakė R. Paksas.

 

Kitas klausimas yra finansinės sąnaudos, kurias policija patyrė užtikrindama tvarką ir saugumą sostinės Gedimino prospekte ir istorinėje Lukiškių aikštėje gėjų manifestacijos metu.

 

„Šiandien policijai labai trūksta lėšų pareigūnų atlyginimams ir jų kasdienių pareigų vykdymui, todėl visuomenei reikia pateikti išsamią ataskaitą apie visas su gėjų eitynių saugumo operacija susijusias tiesiogines ir netiesiogines išlaidas. Manau, kad būtų teisinga, jog gėjai patys susimokėtų už savo apsaugą. Kita vertus, reikėtų nedelsiant keisti Susirinkimų įstatymą, kuris aiškiai reglamentuotų ne tik valstybės prievolę užtikrinti piliečių saugumą, bet ir nustatytų griežtesnę susirinkimų iniciatorių atsakomybę. Taip pat ir finansinę. Rudens sesijos pradžioje šias pataisas inicijuosime kartu su valdančiosios koalicijos partneriais", - pareiškė partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas.

 

Praėjusį šeštadienį Vilniaus centre sutelktos ir į gatves išvestos didžiulės policijos pajėgos bet kuria kaina turėjo užtikrinti, jog gėjų ir lesbiječių demonstracija įvyktų be incidentų.

 

Partijos Tvarka ir teisingumas informacijos centras