Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Lapkričio 2018>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 2829301234 
 567891011 
 12131415161718 
 19202122232425 
 262728293012 
Naujienos
 
2013 08 09
R. Paksas: visi keliai veda į Lūkstą
Rugpjūčio 10 - 11 dienomis partijos Tvarka ir teisingumas nariai susirinks į XII tradicinį sąskrydį prie Lūksto ežero, Varnių regioniniame parke, Telšių rajone.

 

Savaitgalį visi keliai veda į Lūkstą, nes „Mes - Europos vidurys". Taip pavadinta kasmetinio partijos sąskrydžio kultūrinė programa, skirta pažymėti Lietuvos pirmininkavimą Europos Sąjungos Tarybai.

 

„Kaip rašė žymus keliautojas ir šviesuolis Česlovas Kudaba, „seniai žmonių mėgstama šita Lūksto paežerė. Čia ne vien patogi atokaita, kur jauku saulėje pasišildyti, ne tik mėgėjiškai su meškere virš gelmės valtyje pakyboti. Šio ežero platybė tinkama vandens sportui, buriavimui. Jo pakrantėmis galima nudygsėti įspūdingus pėsčiųjų takus - kokie nepaprasti ten reginiai, praeities paminklai, gamtos vietelės, mįslingi vietovardžiai." Todėl mes labai branginame šį Lietuvos perlą ir džiaugiamės, jog kadaise šią vietą pasirinkome mūsų sąskrydžiams," - sakė Rolandas Paksas.

 

Prieš pat renginio atidarymą partijos Tvarka ir teisingumas taryba rinksis į savo posėdį, kuriame ketina patvirtinti 2014 metų rinkimų į Europos Parlamentą štabo vadovą, programos metmenis bei sąskrydžio dalyvių rezoliuciją.

 

Partijos Tvarka ir teisingumas XII sąskrydžio oficialus atidarymas, Lietuvos valstybinės, Europos Sąjungos ir partijos vėliavų pakėlimu prasidės šeštadienį, rugpjūčio 10 dieną, 13 valandą.

 

„Džiaugiamės, jog į didžiausią mūsų metų šventę atvyksta ir kolegos iš užsienio - europarlamentarai - Bela Kovacs iš Vengrijos, Jacek Wlosowicz iš Lenkijos, Alexander Mirsky su partijos Alternatyve delegacija iš Latvijos. Ne tik kartu pramogausime, bet ir aptarsime svarbiausias nūdienos Europos aktualijas, "- sąskrydžio išvakarėse kalbėjo R. Paksas.

 

Partijos Tvarka ir teisingumas informacijos centras