Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Kovo 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 28293031123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 25262728293031 
Naujienos
 
2013 08 20
R.Paksas: Lietuvą ir Moldovą jungia bendras tikslas - sutelktai siekti žmonių gerovės ir valstybių klestėjimo
Europos Parlamento narys, frakcijos „Laisvės ir demokratijos Europa" vicepirmininkas Rolandas Paksas antradienį Seime susitiko su Moldovos Respublikos Parlamento pirmininku Igoriu Cormanu, atvykusiu į Lietuvą su oficialiu vizitu. Pagrindinė susitikimo tema - Moldovos europinė integracija. Kartu su Gruzija ir Armėnija, Moldova siekia dar šiemet parafuoti laisvosios prekybos sutartį su Europos Sąjunga lapkritį Vilniuje įvyksiančiame ES viršūnių susitikime.

 

„Lietuva ir toliau išlieka nuosekli Moldovos europinės krypties rėmėja. Esu įsitikinęs, jog narystė Europos Sąjungoje Jums yra pasiekiama, tačiau dėl svarbiausio tikslo - Jūsų valstybės klestėjimo ir žmonių gerovės dar reikės nemažai padirbėti. Įsipareigoju būti Moldovos ambasadoriumi Europos Parlamento frakcijoje „Laisvės ir demokratijos Europa", kuri nėra gausi, tačiau politiškai pakankamai įtakinga. Kartu su partijos kolega, europarlamentaru Juozu Imbrasu dėsime visas pastangas, kad Rytų partnerystės projektas būtų sėkmingai įgyvendintas,"- pažymėjo R.Paksas.

 

Parlamento pirmininkas Igoris Cormanas, apibūdindamas šiandieninę Moldovos politinę situaciją, įvardino pagrindines valstybės problemas - korupciją, sunkiai įgyvendinamą teismų reformą bei lėtus žmonių mentaliteto pokyčius. Tačiau pažangos esama ir šiose srityse.

 

R.Paksas išreiškė viltį, jog lietuvių ir moldavų tautos drauge kurs vieningą Europą - stiprių, savarankiškų, suverenių valstybių Europos Sąjungą ir įteikė Moldovos delegacijai originalią fotografiją su Europos Sąjungos vėliavos rekordu (1650 kv. metrų), užfiksuotu partijos Tvarka ir teisingumas XII sąskrydyje, 2013 metų rugpjūčio 10 dieną prie Lūksto ežero, Varnių regioniniame parke, Telšių rajone.

 

Partijos Tvarka ir teisingumas informacijos centras