Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Kovo 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 28293031123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 25262728293031 
Naujienos
 
2013 09 17
R. Paksas: Jeigu turime bent kiek sveiko proto, pirmiausiai turime pradėti grąžinti žmonėms sumažintas pensijas
„Mes jokiu būdu negalime pritarti nuostatai, kad sumažinti valstybės tarnautojų ir teisėjų atlyginimų koeficientai būtų atstatomi, valstybei nepradėjus vykdyti savo įsipareigojimų dėl sumažintų pensijų sugrąžinimo. Jeigu turime bent kiek sveiko proto, pirmiausiai turime pradėti grąžinti žmonėms sumažintas pensijas,"- pareiškė Prezidentas R.Paksas.

 

Konstituciniam Teismui pareiškus, jog valstybės tarnautojų ir teisėjų atlyginimai buvo sumažinti iš dalies pažeidžiant Konstituciją, spalio pirmąją turi įsigalioti iki krizės buvę nesumažinti valstybės tarnautojų ir teisėjų pareiginės algos koeficientai, valstybės tarnautojų priedų už kvalifikacines klases, statutinių valstybės tarnautojų priedų už kvalifikacines kategorijas dydžiai.

 

„Pirmiausiai mokytojai, ugniagesiai, policininkai, bibliotekininkai, kultūrininkai. Būtent šių kategorijų valstybės tarnautojai gauna mažiausius atlyginimus. Krizė negali pasibaigti vieniems, o tęstis - kitiems. Kviečiu koalicijos partnerius neskubėti ir parengti naują atlyginimų bei pensijų atstatymo tvarką, - sakė partijos Tvarka ir teisingumas vadovas Prezidentas R. Paksas.

 

Pasak R.Pakso, svarstant kitų metų valstybės biudžetą, būtina iš naujo įvertinti tuos prioritetus, kurie tiesiogiai susiję su skurdo ir socialinės atskirties Lietuvoje mažinimu bei šeimos politikos tvarumo stiprinimu. Kita vertus, išlaidų mažinimo ir subalansuoto valstybės biudžeto turime siekti, tačiau ne labiausiai socialiai pažeidžiamų savo piliečių sąskaita.

 

Partijos Tvarka ir teisingumas informacijos centras