Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Sausio 2018>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 1234567 
 891011121314 
 15161718192021 
 22232425262728 
 2930311234 
Naujienos
 
2013 09 03
R.Paksas: Biržų nusikalstamumo tyrimo gijas Vidaus reikalų ministras laiko savo rankose
Europos Parlamento organizuoto nusikalstamumo ir antikorupcijos komiteto narys Prezidentas Rolandas Paksas po savo vizito ūkininko Romualdo Misevičiaus šeimos ūkio kaimo sodyboje situaciją Biržuose aptarė su Vidaus reikalų ministru Alfonsu Dailiu Barakausku.

 

Biržietis R. Misevičius atskleidė susirūpinimą keliančius faktus ir papasakojo apie bendruomenėje tvyrančią įtampą dėl miestelyje veikiančių organizuotų nusikaltėlių gaujų bei susvyravusį žmonių pasitikėjimą vietinių teisėtvarkos institucijų veikla tiriant neteisėtas veikas, užtikrinant visuomenės saugumą ir viešąją tvarką.

 

„Šioje situacijoje, valstybė privalo veikti ryžtingai, nes nusikaltėlių nebaudžiamumas Biržuose yra pasiekęs pavojingą ribą. Galbūt jau dabar reikėtų sudaryti tarpžinybinę Vidaus reikalų ministerijos, Generalinės prokuratūros ir Valstybės saugumo departamento atstovų grupę, turinčią visus įgaliojimus priiminėti operatyvius sprendimus dėl nusikaltėlių sutramdymo, ir komandiruoti ją dirbti į Biržus," - sakė R.Paksas.

 

Ministras A.D.Barakauskas savo ruožtu patikino, jog Vidaus reikalų ministerija jau yra pradėjusi vidinį patikrinimą dėl Biržų policijos darbo, tačiau tai yra tik dalis priemonių, kurių imtasi siekiant ištirti nusikalstamo aplaidumo atvejus ir pašalinti priežastis, sąlygojančias augantį piliečių nepasitikėjimą valstybės teisėtvarka.

 

„Turime pakankamai galių ir svertų užkardyti nusikaltėlių siautėjimą ir tam sutelksime visas teisėtvarkos institucijų pajėgas,"- po susitikimo su Prezidentu R.Paksu pareiškė D.Barakauskas.

 

Partijos Tvarka ir teisingumas informacijos centras