Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Kovo 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 28293031123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 25262728293031 
Naujienos
 
2013 09 24
J. Imbrasas dalyvavo medalių „Už nuopelnus Vilniui ir Tautai“ teikimo ceremonijoje

Europarlamentaras Juozas Imbrasas dalyvavorRugsėjo 22-ąją Vilniaus Šv. Jonų bažnyčioje vykusioje iškilmingoje medalių „Už nuopelnus Vilniui ir Tautai" įteikimo ceremonijoje.

 

Pirmą kartą tokia šventė buvo surengta prieš kelerius metus globojant ir aktyviai prisidedant tuomečiam Vilniaus miesto merui Juozui Imbrasui. Apdovanojimus, siekiant įvertinti nusipelniusius Lietuvai ir Vilniui žmones, skiria jau ketvirtus metus aktyviai veikianti visuomeninė komisija. Jos steigėjai yra Marijos ir Jurgio Šlapelių namas-muziejus, Krašto apsaugos bičiulių klubas, Vilniaus rotušė ir Vilniaus ainių klubas. Renginyje dalyvavo jo Ekscelencija Vilniaus Arkivyskupas Metropolitas Gintaras Grušas, Lietuvos evangelikų reformatų Bažnyčios generalinis superintendantas Tomas Šernas, du kart Vilniaus miesto meras, Europos Parlamento narys Juozas Imbrasas, LR Krašto apsaugos minstras, LR Seimo nariai, LR Seimo kancleris, monsinjoras Alfonsas Svarinskas bei kiti dvasininkijos atstovai, Vilniaus universiteto rektorius Juras Banys, Nevyriausybinių organizacijų, padedančių stiprinti Lietuvos valstybės gynybinius pajėgumus susitarimą pasirašiusių organizacijų atstovai ir kiti garbūs visuomenės nariai.

 

Apdovanojimus teikiančios komisijos pirmininkas Tomas Šernas medalius „Už nuopelnus Vilniui ir Tautai" įteikė Vilniaus Arkivyskupui Metropolitui Gintarui Grušui už šviesios atminties popiežiaus Jono Pauliaus II vizito prieš 20 metų koordinavimą Lietuvoje, Lietuvos Helsinkio grupės nariui kunigui Edmundui Paulioniui už aktyvią disidentinę veiklą, Bažnyčios ir lietuvybės puoselėjimą sovietmečiu ir jau atkūrus Lietuvos nepriklausomybę, Vilniaus šv. Kristoforo kamerinio orkestro meno vadovui ir dirigentui maestro Donatui Katkui, URM departamento direktoriui Rimučiui Klevečkai ir Lietuvos nacionalinės filharmonijos solistui Danieliui Sadauskui.