Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Kovo 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 28293031123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 25262728293031 
Naujienos
 
2013 10 20
Europos Parlamento narys Juozas Imbrasas dalyvavo Utenos rajono renginiuose
Spalio 19 dieną Vaikutėnuose, Utenos rajone vyko Rudens darbų pabaigtuvių vakaronė.

 

Į renginį atvyko Europos Parlamento narys Juozas Imbrasas ir Utenos rajono savivaldybės tarybos narys Osvaldas Katinas.

 

Miestelio gyventojai labai apsidžiaugė pamatę, kad Lietuvą Europoje atstovaujantis politikas rado laiko apsilankyti ir Vaikutėnuose.

 

Europarlamentaras ankščiau nesilankė miestelyje, jam buvo įdomu sužinoti kaip gyvena vaikutėniškiai, kuo džiaugiasi ir dėl ko liūdi. J. Imbrasas visus pasveikino rudens darbų pabaigtuvių proga, pasidžiaugė aktyviu Vaikutėnų gyventojų dalyvavimu renginyje ir palinkėjo jiems sėkmės. Šventės dalyviams svečias įteikė saldžią dovaną.

 

Miestelio gyventojai pakvietė Juozą Imbrasą prie jų pačių paruoštų vaišių stalo. Renginio dalyviai ir svečiai smagiai bendravo įvairiomis temomis.

 

Vakaronėje J. Imbrasas susipažino su daugeliu miestelio gyventojų, tame tarpe su Vaikutėnų kultūros centro koordinatore Jūrate Biliuviene ir su krepšininko Jono Valančiūno tėvu Jonu, kuris yra garsus Vaikutėnų krašto sportininkas.

 

Šventėje koncertavo Kuktiškių kultūros centro vokalinis ansamblis.

 

Padėkoję už šiltą priėmimą J. Imbrasas ir O. Katinas išvyko į Biliakiemį, taip pat esantį Utenos rajone.

 

Čia vyko Poezijos ir muzikos šventė, kurioje susirinko Utenos rajono poetai, muzikos gerbėjai, Utenos ir Biliakiemio miestelio gyventojai.

 

Susirinkusieji kultūros centro salėje klausėsi eileraščių bei muzikos kūrinių.

 

Sveikindamas šventės dalyvius Juozas Imbrasas kalbėjo apie tai, kad spalio 19 dieną atvyko į Uteną susitikti su bendraminčiais ir iš Osvaldo Katino išgirdo, kad Biliakiemyje vyksta graži Poezijos ir muzikos šventė. Kadangi politikui dar neteko lankytis miestelyje, jis nusprendė nors trumpam užsukti į Biliakiemį. Europarlamentaras kalbėjo apie kultūros svarbą kiekvieno žmogaus gyvenime.

 

Šventės dalyviams J. Imbrasas taip pat atvežė saldžią dovaną. Išvykdamas politikas padėkojo renginio dalyviams už priėmimą ir palinkėjo gražios šventės.

 

Nuotraukose akimirkos išvykusių renginių