Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Kovo 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 28293031123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 25262728293031 
Naujienos
 
2013 10 17
Partijos Tvarka ir teisingumas pirmininko Prezidento Rolando Pakso pareiškimas
Trečiadienio vakaro LRT televizijos laidoje „Dėmesio centre" Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, žurnalisto paklaustas, patvirtino girdėjęs gandus apie partijos Tvarka ir teisingumas pirmininko neva žadėtą paramą rinkimuose dabartinei Prezidentei mainais į „darbiečių" laisvę.

 

Neketindamas gilintis į pramano šaltinius bei politines priežastis, dėl kurių buvo paskleista ši tikrovės neatinkanti žinia, turiu paaiškinti, jog tik valdančiosios koalicijos partijų Politinės tarybos posėdyje šių metų spalio 7 dieną esu pasiūlęs svarstyti galimybę iškelti bendrą koalicijos kandidatą 2014 metų Respublikos Prezidento rinkimuose. Esu įsitikinęs, jog dėl būsimojo Prezidento kandidatūros ilgainiui galėjo būti pasiektas konstruktyvus valdančiosios koalicijos partnerių susitarimas.

 

Bendras koalicijos kandidatas į Respublikos Prezidento postą būtų stiprus žingsnis siekiant Vyriausybės programos tikslų įgyvendinimo bei sutelkiant politines jėgas ilgalaikei perspektyvai. Šiandien reikalinga politinių jėgų konsolidacija ir piliečių santarvė realizuojant svarbiausius valstybės strateginius tikslus.

 

Pastaruosius keletą mėnesių neturėjau galimybės susitikti su Respublikos Prezidente aptarinėti būsimųjų rinkimų peripetijų.

 

Manau, kiekvienas politikas, nepriklausomai nuo užimamų pareigų, turi prisiimti atsakomybę už savo žodžius bei numatyti galimas pasekmes dėl tikrovės neatitinkančių žinių paskleidimo.

 

Apgailestauju, jog Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius nesurado galimybės tiesiogiai susisiekti ir įsitikinti išgirstos informacijos adekvatumu.

 

 

Partijos Tvarka ir teisingumas informacijos centras