Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Kovo 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 28293031123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 25262728293031 
Naujienos
 
2013 10 23
Konstitucijos dieną – konferencija apie valstybės tvarumą ir tautos ateitį Europos Sąjungoje

Penktadienį, spalio 25 dieną, Lietuvos Respublikos Seimo Konstitucijos salėje Europos Parlamento frakcijos „Laisvės ir demokratijos Europa" vicepirmininkas Rolandas Paksas rengia konferenciją „Lietuvos valstybės tvarumas ir tautos ateitis Europos Sąjungoje". "ES valstybių tapatybės, jų išlikimo suvereniomis ir nepriklausomomis, tautiškumo ir moralės nuostatų klausimai šiandieniame pasaulyje yra labai svarbūs. Prarasdami kiekvieną iš šių paminėtų dalykų, palengva prarandame valstybę, jos nepriklausomybę ir suverenumą.

Todėl diskusija, pakvietus į ją pačius geriausius savo srities specialistus, pasisakymai ir pasiūlymai gali nubrėžti kryptis ir būdus, kaip turėtume saugoti ir stiprinti svarbiausius valstybingumo bruožus, patriotizmą ir tautiškumą, žmogaus teises bei laisves", - sakė R. Paksas. Konstitucijos dieną vyksianti konferencija rengiama kartu su Lietuvos Respublikos Kultūros politikos institutu. Vienam iš konferencijos posėdžių pirmininkaus europarlamentaras R. Paksas, kitam - jo kolega Juozas Imbrasas. Renginio pradžia - 10 valandą.

Konferencijos pradžioje R. Paksas perskaitys pranešimą tema: „Nacionalinių valstybių ateitis Europos Sąjungoje", pranešimus taip pat skaitys akademikas Romualdas Grigas, daktarai Algimantas Kasparavičius, Vytautas Rubavičius, profesoriai Saulius Arlauskas, Juozas Algimantas Krikštopaitis, Vytautas Martinkus, ekonomistas Audrius Rudys, teatro režisierius Gytis Padegimas. Kaip pristatydamas konferenciją sakė Europos Parlamento frakcijos „Laisvės ir demokratijos Europa" pirmininko pavaduotojas R. Paksas, būtent ir Konstitucijos diena ir to paties pavadinimo Seimo salė konferencijai pasirinkta neatsitiktinai.