Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Kovo 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 28293031123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 25262728293031 
Naujienos
 
2013 11 12
Europos Parlamento nario Juozo Imbraso vizitas Visagine
Tęsdamas susitikimus su gyventojais Europos Parlamento narys J. Imbrasas apsilankė ir Visagino mieste. Į pilną Visagino Česlovo Sasnausko meno mokyklos aktų salę susitikti su mokyklos mokytojais ir kitais miestiečiais, jį pakvietė partijos Visagino skyriaus pirmininkė Svetalana Babujeva bei kiti partiečiai.

 

Pasveikinęs susirinkusiuosius, J. Imbrasas pasakojo apie darbą Europos Parlmamente, su kokiais iššūkiais susiduria dirbantys šioje institutcijoje.

 

Neliko praleistas ir kiekvienam visaginiečiui įtaką padaręs Visagino atominės elektrinės uždarymo ir naujos elektrinės statybos klausimai. Europarlamentaras priminė, kad jo asmeninė ir partijos nuostata visada buvo ir yra, kad Ignalinos atominės elektrinės visiškas uždarymas buvo daug žalos mūsų valstybei padaręs žingsnis.

 

Komentuodamas situaciją dėl naujos atominės elektrinės statybos, J. Imbrasas siūlė neskubėti priimti kai kurių anksčiau valdžioje buvusių Lietuvos politinių jėgų buldozeriu stumto projekto, neįvertinus tokio svarbaus žingsnio visais aspektais.

 

„Mokslininkai, energetikos ekspertai aiškiai pasakė, kad šis projektas Lietuvai nuostolingas. Visagino AE sumontavus didelio galingumo „Hitachi" siūlomą ABWR tipo atominį reaktorių, pagamintos elektros kaina bus per aukšta, nekonkurencinga. Tai kodėl mes turėtume kabinti sau atominę girną po kaklu, kurią Lietuvai įpiršo konservatoriai, pradėję derybas su Japonijos koncernu „Hitachi"?", - klausė Lietuvos ūkinius reikalus gerai išmanantis europarlamentaras.

 

Paklausę koncerto, visaginiečiai, kviesdami dar apsilankyti, atsisveikino su nuoširdžiai ir paprastai bendraujančiu Lietuvos atstovu Europos Parlamente J. Imbrasu.