Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Kovo 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 28293031123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 25262728293031 
Naujienos
 
2013 11 08
R.Paksas: partija Tvarka ir teisingumas 2014 metų Respublikos Prezidento ir Europos Parlamento rinkimuose sau kelia aukštus, tačiau realius tikslus
„Pastaruoju metu viešojoje erdvėje pasirodo vis daugiau tendencingų interpretacijų dėl partijos Tvarka ir teisingumas strateginių tikslų 2014 metų Respublikos Prezidento bei Europos Parlamento rinkimuose. Esu įsitikinęs, jog mūsų partijos politinė veikla yra vertinama ne tik valdančiosios koalicijos programinių tikslų įgyvendinimo, bet ir dabarties iššūkių bei kitais metais įvyksiančių rinkimų kampanijos fone,-" sakoma partijos pirmininko Prezidento Rolando Pakso išplatintame komunikate skyrių nariams. „Nesiimdamas komentuoti visų, gerokai su tikrove prasilenkiančių pasvarstymų žiniasklaidoje, turiu pasakyti, jog dėl mūsų partijos kandidatūros iškėlimo 2014 metų Respublikos Prezidento rinkimuose vienareikšmiškai bus galima atsakyti tik Lietuvai įgyvendinus Europos Žmogaus Teisių Teismo sprendimą: Seimui priėmus Konstitucijos 74 straipsnio pataisą bei su ja susijusius teisės aktus. Todėl kurį laiką būtų racionalu susilaikyti nuo spekuliatyvių versijų, laimėjimo ar pralaimėjimo prognozių. Kitaip tariant, neskubėkime užbėgti įvykiams už akių.

 

Tačiau politinis gyvenimas nestovi vietoje. Partijos Tvarka ir teisingumas atstovai, atsižvelgdami į pastarojo laikotarpio sudėtingą valstybės socialinę bei ekonominę būklę, kartu su valdančiosios koalicijos partneriais turi nuosekliai siekti Vyriausybės programoje apibrėžtų tikslų, spręsti aktualiausias Lietuvos žmonių problemas.

 

Kita vertus, ne visi sprendimai, kuriuos mūsų partija teikia svarstyti valdančiosios koalicijos partijų Politinei tarybai sulaukia palaikymo bei pritarimo. Būtų galima paminėti keletą svarbiausių: progresinių mokesčių įstatymą, privalomojo referendumo dėl euro įvedimo idėją, bendro koalicijos kandidato Respublikos Prezidento rinkimuose iniciatyvą bei siūlymą 2014 metų valstybės biudžete numatyti visų valstybės tarnautojų, biudžetinių įstaigų darbuotojų, statutinių pareigūnų bei pensijų atstatymo lėšas.

 

Mano nuomone, svarstant kitų metų valstybės biudžetą, reikėtų peržiūrėti tuos prioritetus, kurie tiesiogiai susiję su skurdo ir socialinės atskirties Lietuvoje mažinimu, šeimos politikos tvarumo stiprinimu. Turime siekti išlaidų optimizavimo ir subalansuoto valstybės biudžeto, tačiau ne labiausiai socialiai pažeidžiamų piliečių sąskaita. Tokios principinės nuostatos laikysimės ir balsuojant dėl 2014 metų biudžeto įstatymo Seime.

 

Jau šio rudens pradžioje pradėjome intensyviai ruoštis kitų metų rinkimams. Partija Tvarka ir teisingumas 2014 metų Respublikos Prezidento ir Europos Parlamento rinkimuose sau kelia aukštus, tačiau realius tikslus. Kitų metų vasario mėnesį įvyksiančiame aukščiausiame savo forume iškelsime savo kandidatą Respublikos Prezidento rinkimuose, patvirtinsime kandidatų galutinį sąrašą Europos Parlamento rinkimuose. Artimiausiu metu pradėsime rinkti piliečių parašus dėl euro įvedimo referendumo keliu įstatymo iniciatyvos. Raginu visus partijos narius ir rėmėjus susitelkti bendram darbui būsimųjų politinių iššūkių ir išbandymų akivaizdoje.

 

Baigti šį pranešimą, norėčiau Prezidentas Aleksandro Stulginskio žodžiais „Laisvės klausimą gali išspręsti tik pati lietuvių tauta, tad toj kovoj tik ja remtis."

 

Partijos Tvarka ir teisingumas informacijos centras