Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Kovo 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 28293031123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 25262728293031 
Naujienos
 
2013 11 04
EUROPOS PARLAMENTO NARIO JUOZO IMBRASO VIZITAS KALVARIJOJE II
Tęsdamas viešnagę Kalvarijoje europarlamentaras J. Imbrasas kartu su partijos Kalvarijos skyriaus pirmininku Kalvarijos rajono savivaldybės tarybos nariu Vincu Plikaičiu aplankė Kalvarijos savivaldybės vaikų laikinosios globos namus Sangrūdoje, kur susitiko su šios įstaigos darbuotojais, vadovais bei globotiniais.

 

Pabendravo su įstaigos personalu apie problemas ir rūpesčius su kuriais susiduria šia nelengva socialine veikla užsiimantys žmonės. Šiltai bendraudami su mažaisiais įstaigos globotiniais, svečiai išgirdo daug gražių žodžių įstaigos personalui. Atsisveikindamas J. Imbrasas mažiesiems įteikė daug saldžių dovanų.

 

Kiti vizito tikslai buvo Liubavo bei Akmenynų seniūnijos, Kalvarijos miestelis. Čia politikai gvildeno gyventojams aktualias problemas. Tai baimė parduoti žemę užsieniečiams, nevienodos pieno supirkimo kainos, prasta geriamojo vandens kokybė, nesustabdoma jaunimo emigracija į užsienio valstybes.

 

Seniūnai su Europos Parlamento nariu diskutavo apie seniūnijų likimą, kaip gerai atstovauti gyventojams, kai seniūnai, esantys arčiausiai gyventojų, nebeturi galimybės disponuoti lėšomis.

 

J. Imbrasas pabrėžė, kad Lietuvos gaunamos ir įsisavinamos ES lėšos turi sukurti ilgalaikę pridedamąją vertę, ko kartais pasigendama.

 

Taip bendraudamas su žmonėmis europarlamentaras praleido visą dieną. Šiltai ir nuoširdžiai atsakė į visus gyventojų pateiktus klausimus, o į namus išvyko tik vėlyvą vakarą.

 

J. Imbraso nuomone Suvalkijos krašto žmonės išsiskiria savo darbštumu, nuoširdumu ir didele meile Tėvynei.