Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Gegužės 2018>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 31123456 
 78910111213 
 14151617181920 
 21222324252627 
 28293031123 
Naujienos
 
2013 11 14
Tvarkiečiai palaiko gyventojus proteste prieš atliekų deginimo gamyklos statybą Lazdynuose
Lapkričio mėnesio 13 dieną dvylikta valandą Vinco Kudirkos aikštėje priešais Lietuvos vyriausybės rūmus įvyko protesto mitingas dėl atliekų deginimo gamyklos statybos Lazdynų pašonėje. Mitinge dalyvavęs ir kalbėjęs partijos Tvarkos ir teisingumo atstovas Vilniaus miesto savivaldybės taryboje Gediminas Rudžionis pasmerkė godžių verslininkų kėslus vilniečių sveikatos sąskaita krautis pelnus.

G. Rudžionis pabrėžė jog Lietuvos Aplinkos apsaugos ministerija buvo sustabdžiusi atliekų deginimo gamyklos statybą sostinės teritorijoje. Tačiau verslo struktūros pasiryžusios statyti atliekų deginimo gamyklą kreipėsi į teismą. Teismas vadovaudamasis galiojančiomis sanitarinėmis higieninėmis normomis panaikino Lietuvos Aplinkos apsaugos ministerijos draudimą statyti teršiančią aplinką ir nuodijančią gyventojų sveikatą įmonę. G. Rudžionis pažymėjo matyt atėjo laikas peržiūrėti pasenusias sanitarines higienines normas ir atsižvelgiant į išaugusius visame pasaulyje reikalavimus aplinkos ir žmonių sveikatos apsaugai padaryti viską, kad aplinkos tarša ir vilniečių sveikatos ardymas bei jų nuodijimas būtų sustabdytas, o tokios pavojingos žmonių sveikatai įmonės būtų statomos saugiu atstumu nuo gyvenamuoju namų masyvų ir vienos didžiausių Vilniuje ligoninės.

 

Suprantama, statant atliekų deginimo gamyklą atokiau nuo energijos gaminimo šaltinių būtų brangiau ir neštų mažesnį pelną verslui, tačiau ar pelną galima lyginti su žmonių sveikata ir gyvybe, baigdamas pasakė Gediminas Rudžionis.