Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Kovo 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 28293031123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 25262728293031 
Naujienos
 
2013 11 13
Europos Parlamento nario J. Imbraso vizitas Rokiškio rajone
Lapkričio 12 dieną partijos pirmininko pavaduotojas Europos Parlamento narys Juozas Imbrasas lankėsi Rokiškio rajone.

 

Pirmiausia europarlamentaras Rokiškio rajono savivaldybės administracijos pastate susitikosuRokiškio rajono meru Vytautu Viliu irsavivaldybės administracijos darbuotojais. Susitikimo metu daugiausia dėmesio buvo skiriama žemės ūkio klausimams - Europos Sąjungos parama smulkiems ir vidutiniams ūkiams. "ES išmokos kooperatyvams ir naujai susijungiančioms gamybinėms grupėms, kai bendram darbui susivienija ne mažiau kaip 10 ūkininkų, didinamos net iki 60 proc. Tad tokia kooperacija turi būti ne tik skatinama, bet ir jai teikiama visokeriopa pagalba: nuo konsultacijų iki juridinės ir finansinės paramos steigiant kooperatyvą", - Rokiškio rajono savivaldybės atstovus padėti smulkius ir vidutinius ūkius turintiems ragino europarlamentaras.

 

Vėliau lankydamasis Kavoliškio, Pandėlio ir Juodupės bibliotekose joms J. Imbrasas dovanojo naujausias Lietuvos rašytojų knygas.

 

Europarlamentaras taip pat aplankėRokiškio ligoninės Pandėlio slaugos skyrių, kur susitiko su darbuotojais ir ligoniais.

 

Juodupės seniūnijos salėje bendraudamas su visuomene, svečias kalbėjo apie darbą Europos Parlamente, Lietuvos žemės ūkio, kultūros ir švietimo problemas.

 

Vizito pabaigoje Juozas Imbrasas užsuko į Juodupės ledo ritulio sporto klubo treniruoklių salę, kuri buvo įrengta už ES fondų lėšas pagal Vietos veiklos grupės projektą.

 

"Tai puikus vietos gyventojų veiklos pavyzdys, įsisavinant ES lėšas, kurios teiktų ilgalaikę naudą vietos bendruomenei ir mūsų valstybei", - džiaugėsi europarlamentaras iniciatyvių juodupiečių veikla.