Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Lapkričio 2018>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 2829301234 
 567891011 
 12131415161718 
 19202122232425 
 262728293012 
Naujienos
 
2013 11 18
Marijampolėje – naujas europarlamentarų R. Pakso ir J. Imbraso biuras

Marijampolėje atidarytame Europos Parlamento narių Prezidento Rolando Pakso ir Juozo Imbraso biuras. Čia marijampoliečiai ir miesto svečiai gali kreiptis pagalbos į europarlamentarų padėjėjus, aptarti jiems rūpimus klausimus, teikti savo pasiūlymus, į kuriuos euoparlamentarai būtinai atsižvelgs.„Biuras - tai visiems žmonėms atvira vieta, kurioje vyks nuolatinis ir betarpiškas bendravimas su visuomene", - sakė Marijampolėje viešėjęs ir su bendraminčiais sustikęs Europos Parlamento frakcijos "Laisvės ir demokratijos Europa" narys Juozas Imbrasas.

Jis taip pat lankėsi Plutiškių vidurinėje mokykloje. „Dėkite pastangas ir gyvenime pasieksite, ko norite", - moksleiviams linkėjo J. Imbrasas. Susitikime su Plutiškių bendruomenės nariais, aktualiausia diskusijos tema buvo draudimas parduoti žemę užsieniečiams ir Europos Sąjungos lėšų panaudojimas.„Leisti žemę parduoti užsieniečiams galima būtų nebent, kai Lietuvos žemdirbiai taps lygiateisiais Europos Sąjungos žemės ūkio politikos dalyviais, gaudami tokias pat išmokas, kokias gauna senųjų bendrijos valstybių žemdirbiai.

Šiandien leidus parduoti žemę užsieniečiams, mūsų ūkininkams, turintiems akivaizdžiai nevienodas konkurencines sąlygas, jos būtų dar labiau apsunkintos, nes ir pačią žemę tektų pirkti arba nuomotis už didesnę kainą", - kalbėjo politikas. Vizitą Suvalkijoje J. Imbrasas užbaigė dalyvaudamas tiesioginėje Marijampolės televizijos laidoje „Lietuva Europoje".