Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Lapkričio 2018>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 2829301234 
 567891011 
 12131415161718 
 19202122232425 
 262728293012 
Naujienos
 
2010 07 09
Protesto mitingas-akcija - Lietuvi, įkalk vinį į kubilą!
Partijos Tvarka ir teisingumas surengto protesto mitingo-akcijos „Lietuvi, įkalk vinį į kubilą!" dalyviai pareikalavo per 48 valandas atsistatydinti Vyriausybės vadovą A. Kubilių, finansų ministrę I. Šimonytę ir darbo ir socialinės apsaugos ministrą D. Jankauską.
Protesto mitingai vienu metu vyko dešimtyje Lietuvos miestų: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose,  Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Utenoje, Tauragėje ir Plungėje. Iš viso protesto akcijoje dalyvavo virš trijų tūkstančių Lietuvos piliečių. Noriai vinis į kubilą kalę mitingo dalyviai už sprendimus, kurie skurdina šalies žmones, nenorą girdėti ir spręsti jų problemų, už bedarbiais paverstus valstybės piliečius ir emigravusius jų vaikus, nemeilę ir kenkimą mūsų Tėvynei ne tik pareikalavo politikų atsistatydinimo, bet juos ir visą valdančiąją daugumą paskelbė nepageidaujamais asmenimis savo miestuose ir visoje Lietuvoje.
Susirinkusieji taip pat kreipėsi į šalies vadovę D. Grybauskaitę, ragindami Prezidentę, A. Kubiliui ir ministrams neatsistatydinus, imtis iniciatyvos paleisti šį ministrų kabinetą ir formuoti naują Vyriausybę.Kritikuodami dabartinę konservatorių politiką, „tvarkiečiai" ir jiems pritariantys mitingo dalyviai piktinosi dabartinės valdžios tarnyste stambiajam kapitalui, konservatorių vykdoma šalies piliečių skurdinimo politika. Mitinge Vilniuje prie Vyriausybės rūmų kalbėjo Europos Parlamento narys Juozas Imbrasas, partijos Tvarka ir teisingumo pirmininko pirmasis pavaduotojas, Seimo frakcijos seniūnas Valentinas Mazuronis, Seimo nariai O. Valiukevičiūtė, A. Petkus, D. Barakauskas...

   

Nuotraukos: M.Ligiza