Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Kovo 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 28293031123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 25262728293031 
Naujienos
 
2011 09 05
V. Mazuronis kreipėsi į VSD, prašydamas išsiaiškinti, ar Lietuvoje nekurstoma tautinė nesantaika
Partijos Tvarka ir teisingumas pirmininko pirmasis pavaduotojas, „tvarkiečių" frakcijos Seime seniūnas Valentinas Mazuronis šiandien kreipėsi į Lietuvos Respublikos Valstybės saugumo departamento vadovą G. Girną, prašydamas išsiaiškinti, ar šalyje bei už jos ribų nėra suinteresuotų asmenų ar atskirų organizacijų, bandančių kurstyti nacionalinę nesantaiką ir kištis į mūsų šalies vidaus reikalus.

 

„Pastarųjų dienų įvykiai dėl kai kurių Švietimo įstatymo nuostatų sukelia minčių, kad Lietuvoje ar už jos ribų gali būti suinteresuotų asmenų ar organizacijų, kurios bando klibinti valstybės vientisumo ir suverenumo pamatus, bando imtis nacionalinės nesantaikos kurstymo ir veikia prieš Lietuvos valstybę", - sakė V. Mazuronis.

 

Politiko teigimu, teisėsaugos institucijos, o pirmiausia Valstybės saugumo departamentas, turėtų atkreipti labai rimtą dėmesį į galimas pastangas kurstyti nacionalinę nesantaiką bei griauti tarpusavio pasitikėjimą tarp Lietuvos ir Lenkijos valstybių.

 

„Aš nuogąstauju, kad dirbtinai išpučiant vienas ar kitas problemas, siekiama daug tolimesnių tikslų - galimo gerų santykių tarp Lietuvos ir Lenkijos valstybių sugriovimo. Nesvarbu kas ir kurioje valstybėje to siekia, tačiau akivaizdu, kad tokie veiksmai daro didelę žalą abiem valstybės ir tokiais asmenimis privalo domėtis VSD", - kalbėjo „tvarkiečių" frakcijos Seime seniūnas V. Mazuronis.

Partija Tvarka ir teisingumas