Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Kovo 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 28293031123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 25262728293031 
Naujienos
 
2013 12 13
Europos Parlamento narys Juozas Imbrasas dalyvavo Kalėdiniame paramos vakare
Gruodžio 13 dieną Europos Parlamento narys Juozas Imbrasas kartu su Utenos rajono savivaldybės tarybos nariu Osvaldu Katinu dalyvavo Kalėdiniame paramos vakare, kurį organizavo labdaros ir paramos fondas ,,Išgirsk mane".

 

Labdaros ir paramos fondas ,,Išgirsk mane", buvo įkurtas tam, kad padėtų Zarasų rajono šeimoms, auginančioms sunkiai sergančius vaikus ir jaunimą iki 25 metų. Šiais metais prasmingas renginys buvo organizuotas jau septintą kartą ir vyko Zarasų kultūros centre. Fondo globėjas - LR Seimo narys Algimantas Dumbrava.

 

Renginio metu buvo organizuota labdaringa loterija be pralaimėjimo (nuo apsilankymo Jaunimo teatre iki pasiskraidymo parasparniu). Kiekvienas nupirktas bilietas ir paaukotos lėšos suteikė galimybę ir viltį pasveikti.

 

Siekdami pasidalinti savo nuoširdžiu gerumu ir padėti sergantiems vaikams ir jaunimui, Europos Parlamento narys Juozas Imbrasas, LR Seimo narys Algimantas Dumbrava ir Utenos rajono savivaldybės tarybos narys Osvaldas Katinas įsigijo po kelis loterijos bilietus.

 

Po loterijos prasidėjo oficiali renginio dalis, kurios vedėju buvo LR Seimo narys Algimantas Dumbrava. Jis kalbėjo apie tai, kokius gražius darbus nuveikė fondas, kiek padėjo sergantiems vaikams ir jaunimui. Algimantas Dumbrava taip pat padėkojo visiems, prisidėjusiems prie fondo veiklos ir renginio organizavimo, pradedant nuo rėmėjų, baigiant organizaciniais klausimais pasirūpinusiais pagalbininkais.

 

Renginio metu buvo suteiktas žodis ir Europos Parlamento nariui Juozui Imbrasui. Politikas pasidalino Europos patirtimi labdaringos veiklos organizavimo klausimu. Juozas Imbrasas papasakojo apie tai, kad gruodį Europos Parlamente pastoviai vyksta įvairios Kalėdinės akcijos, renginiai, loterijos. Europos Parlamento narys nuoširdžiai pasidžiaugė prasminga fondo veikla ir visiems palinkėjo gerumo bei gražių artėjančių švenčių.

 

Pasibaigus oficialiai renginio daliai, prasidėjo Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos moksleivių koncertas, kuriame pasirodė visas būrys talentingų visaginiečių.

 

Europos Parlamento narys Juozas Imbrasas dar kartą nuoširdžiai dėkoja labdaros ir paramos fondui "Išgirsk mane" už nuostabiai šviesų ir gerumu spinduoliuojantį renginį bei prasmingą veiklą.

 

Daugiau informacijos apie politiko dalyvavimą renginyje galite gauti iš Europos Parlamento nario Juozo Imbraso padėjėjos Utenoje Ruzannos Katinienės telefonu 8 655 59686 arba elektroniniu paštu imbraso.biuras@gmail.com

 

Daugiau nuotraukų iš europarlamentaro dalyvavimo renginyje galite pamatyti Juozo Imbraso ir Ruzannos Katinienės tinklapio www.facebook.com paskyrose.

 

 

Nuotraukoje: Juozo Imbraso kalba labdaros ir paramos fondo ,,Išgirsk mane" Kalėdiniame paramos vakare