Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Kovo 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 28293031123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 25262728293031 
Naujienos
 
2013 12 09
R. Paksas: Raginsiu Europos Parlamento narius atmesti skandalingąją E. Estrelos rezoliuciją
Europos Parlamento frakcijos „Laisvės ir demokratijos Europa" vicepirmininkas Prezidentas Rolandas Paksas nepritaria europarlamentarės Edite Estrela iš Portugalijos rezoliucijai dėl seksualinės ir reprodukcinės sveikatos bei teisės ir yra pateikęs jai alternatyvų projektą. „Kategoriškai nepritariu dokumentui, kurio nuostatos kelia grėsmes humaniškam vaikų ugdymui, prieštarauja Europos Sąjungos teisei ir yra nesuderinamos su kiekvieno žmogaus teise į gyvybę. Taip siekiama užtikrinti tarptautinėje teisėje neegzistuojančios „teisės į abortą" visuotinį pripažinimą ir apriboti visuotinai pripažintą sąžinės laisvę. Raginsiu Europos Parlamento narius atmesti skandalingąją E. Estrelos rezoliuciją ,-" sakė Prezidentas R. Paksas.

 

Pasak R. Pakso, Europos Parlamente priėmus minėtą rezoliuciją, Europos Sąjungos šalys būtų raginamos užtikrinti, kad lytinis švietimas taptų privalomas visiems vaikams bei paaugliams mokykloje ir už jos ribų, atsižvelgiant į skirtingų amžiaus grupių bei lyčių poreikius. Suvokiu, jog vaikų lytinis švietimas yra labai svarbus asmenybės formavimosi veiksnys, tačiau šeima čia yra pagrindinė socialinė institucija ir jos teisė auginti bei ugdyti vaikus turi būti visų pripažįstama, o šis procesas - neatsiejamas nuo tėvų laisvos valios ir atsakomybės.

 

Pirmadienį partijos Tvarka ir teisingumas frakcijos seniūnas Petras Gražulis įregistravo Lietuvos Seimo rezoliucijos projektą Dėl Europos Parlamento narės Edite Estrelos rezoliucijos, kuriame taip pat neigiamai vertinamas šis dokumentas, Europos Parlamentas raginamas jį atmesti ir pripažinti jo nuostatas žalingomis Europos tradicijai, teisei bei moralei.

 

Partijos Tvarka ir teisingumas informacijos centras