Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Lapkričio 2018>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 2829301234 
 567891011 
 12131415161718 
 19202122232425 
 262728293012 
Naujienos
 
2014 01 17
R.Paksas: „Rimtą susirūpinimą kelia grėsmė žiniasklaidos laisvei Lietuvoje“
Partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas Prezidentas Rolandas Paksas, dėl Specialiųjų tyrimų tarnybos veiksmų, ketvirtadienį įvykdytų prieš bendrovės „Tele-3" generalinę direktorę Laurą Blaževičiūtę, kreipėsi į Respublikos Prezidentę Dalią Grybauskaitę.

 

„Šiandien rimtą susirūpinimą kelia grėsmė žiniasklaidos laisvei Lietuvoje: per pastarąjį mėnesį krečiama naujienų agentūra BNS, metamas įtarimų šešėlis „Tele-3" bendrovės reputacijai.

 

Kam tai reikalinga? Kam tai naudinga?

 

Gali kilti pagrįstų abejonių, ar Specialiųjų tyrimų tarnyba adekvačiai atlieka savo pagrindines funkcijas - tirti korupciją ir korupcinius nusikaltimus valstybės institucijose.

 

Lietuva yra demokratinė šalis, tačiau dėl valstybės teisėtvarkos tarnybų išpuolių prieš žiniasklaidos priemones, galima pradėti tuo abejoti. Juolab, prasidėjusių Europos Parlamento ir Respublikos Prezidento rinkimų politinių kampanijų fone.

 

Ar specialiųjų priemonių naudojimas, sekimas, slaptas žurnalistų pokalbių pasiklausymas, nusikalstamos veiklos imitavimo modelio taikymas iš tiesų yra tos priemonės, kurias būtinai reikia naudoti prieš žiniasklaidos priemones? Ypač prieš privataus užsienio kapitalo įmones?

 

Būtina nedelsiant imtis veiksmų, kad visi išpuolių atvejai būtų kruopščiai tiriami ir įvertinti. Pareigūnų personalinės atsakomybės ribos turi būti aiškiai apibrėžtos, o teisės aktų bazė, kuria vadovaujasi specialiosios tarnybos, peržiūrėta," - sakoma R. Pakso laiške Respublikos Prezidentei D. Grybauskaitei.

 

Partijos Tvarka ir teisingumas informacijos centras