Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Lapkričio 2018>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 2829301234 
 567891011 
 12131415161718 
 19202122232425 
 262728293012 
Naujienos
 
2014 02 04
Rolandas Paksas: „Balsuosiu prieš dokumentą, kuriuo agresyviai kėsinamasi primesti Europos šalių piliečiams homoseksualų ideologinį diktatą“
Vasario 4 - ąją, antradienį, Europos Parlamento plenarinėje sesijoje Strasbūre bus balsuojama dėl pasiūlymo priimti rezoliuciją „Dėl ES kovos su homofobija ir diskriminacija ir lytinės tapatybės veiksmų plano", kurią teikia piliečių laisvių, teisingumo ir vidaus reikalų komitetas. Pranešėja - europarlamentarė Ulrike Lunacek.

 

„Racionaliai, turbūt, yra neįmanoma paaiškinti, kodėl mažuma taip agresyviai bando įtraukti į iškreiptų santykių gvildenimą visą Europos Parlamentą. Balsuosiu prieš dokumentą, kuriame per Europos Komisijos parengtas direktyvas, bus įtvirtintas siekis primesti homoseksualų ideologinį diktatą visų Europos šalių piliečiams,"- sakė Europos Parlamento narys Prezidentas Rolandas Paksas.

 

Ulrike Lunacek pranešimas yra kritikuotinas daugeliu atžvilgiu. Didžiausia susirūpinimą kelia tai, kad jame raginama suteikti išskirtines teises homoseksualiems bei lytinės tapatybės problemų turintiems asmenims, suteikiant jiems privilegijų prieš visus kitus Europos šalių piliečius.

 

„Negaliu pritarti šio pranešimo nuostatoms iš esmės, o teiginiai, jog „valstybės narės, priėmusios teisės aktus dėl tos pačios lyties porų bendro gyvenimo faktinių santykių, registruotos partnerystės ar santuokos, turėtų pripažinti panašias nuostatas, priimtas kitų valstybių narių" byloja homoseksualų ideologijos primetimą. Manau, kad toks valstybių narių tarpusavio santykių aspektas yra nepriimtinas. Šio dokumento reikalavimai tikrai nepadės apginti visų Europos piliečių teisių , jo turinys neleistinai prieštarauja lygybės principui. Mes turime gerbti ne išskirtinės grupės, bet visų piliečių teises,"- pabrėžė R.Paksas.

 

Partijos Tvarka ir teisingumas nariai rengia simbolinę pilietinę protesto akciją prie „Europos namų" (Gedimino pr.16) Vilniuje prieš Europos Parlamento ketinamą priimti rezoliuciją „Dėl ES kovos su homofobija ir diskriminacija ir lytinės tapatybės veiksmų plano".

 

Akcijos pradžia -12. 00 valandą.

 

Partijos Tvarka ir teisingumas informacijos centras