Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Lapkričio 2018>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 2829301234 
 567891011 
 12131415161718 
 19202122232425 
 262728293012 
Naujienos
 
2014 02 12
Rolandas Paksas: „Lengvųjų automobilių ir motociklų mokesčio įvedimo valdančioji koalicija nėra svarsčiusi, todėl kai kurių socialdemokratų kalbos tėra tuščias oro virpinimas“
„Valdančiajai koalicijai priėmus partijos Tvarka ir teisingumas pasiūlymą dėl būtinybės dar šiais metais pradėti kompensuoti sumažintas pensijas buvo sutarta sudaryti darbo grupę, kuri turėtų parengti konkrečius sprendimus dėl kompensavimo lėšų bei terminų. Tačiau nereikėtų tapatinti valstybės įsipareigojimo kompensuoti sumažintas pensijas su naujų mokesčių įvedimu ir finansinės naštos didinimu verslui bei dirbantiesiems. Valdančiosios koalicijos partijų politinėje taryboje buvo aptarta tik alkoholio akcizo didinimo idėja, tačiau jokio konkretaus sprendimo nebuvo priimta. Darbo grupė, net ir su Finansų ministru priešakyje, neturėtų to ignoruoti,"- sakė Prezidentas Rolandas Paksas, partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas.

 

Pasak R. Pakso, nereikėtų trikdyti žmonių tokiais neatsakingais pareiškimais. Lengvųjų automobilių ir motociklų mokesčio įvedimo valdančioji koalicija nėra svarsčiusi, todėl kai kurių socialdemokratų kalbos apie tai tėra tuščias oro virpinimas.

 

Antradienį buvo išplatinta informacija, kad „sumažintų pensijų kompensavimo darbo grupė baigė savo darbą ir paskelbė konkrečius pasiūlymus dėl lengvųjų automobilių ir motociklų mokesčio. Transporto priemones apmokestinti ketinama nuo šių metų spalio mėnesio, o mokesčio dydį lems jų variklio tūris".

 

Partijos Tvarka ir teisingumas informacijos centras