Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Vasario 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 28293031123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 25262728123 
Naujienos
 
2014 03 13
Rolandas Paksas: šioje įtemptoje situacijoje, kaip niekad turime būti vieningi
Seime svarstant rezoliuciją dėl Ukrainos, partijos Tvarka ir teisingumas narys Remigijus Žemaitaitis išsakė prieštaringą asmeninę nuomonę dėl Rusijos agresyvių veiksmų prieš Ukrainos teritorijos vientisumą ir Krymo autonominės respublikos parlamento priimtų sprendimų.

 

„Partija Tvarka ir teisingumas nuosekliai laikosi valdančiosios koalicijos partijų užsienio politikos krypčių, išdėstytų Vyriausybės programoje bei pritaria institucijų veiksmams ją įgyvendinant. Lietuva, kartu su kitomis Europos Sąjungos valstybėmis yra įsipareigojusi vykdyti bendrą užsienio ir saugumo politiką, kurios tikslas - didinat konfliktų prevencijos ir krizių valdymo civilinius ir karinius pajėgumus, stiprinti Europos Sąjungos gebėjimą imtis išorės veiksmų. Šioje sudėtingoje tarptautinėje situacijoje turėtume ieškoti konsoliduojančių, o ne visuomenę supriešinančių veiksmų, vieno asmens nuomonės, kad ir išsakytos parlamente, nereikėtų iškelti ir neadekvačiai sureikšminti",- pareiškė partijos pirmininkas Prezidentas Rolandas Paksas.

 

„Partija Tvarka ir teisingumas be jokių išlygų laikosi nuostatos, kad Europos Sąjunga, siekdama pakeisti politiką, kuria pažeidžiama tarptautinė teisė ar žmogaus teisės, arba nepaisoma teisinės valstybės ar demokratijos principų yra pilnai pajėgi imtis diplomatinio arba ekonominio pobūdžio sankcijų. Lietuva turi nuolat rūpintis savo gynybinių pajėgumų stiprinimu ir stiprinti savo valstybės saugumą NATO kontekste", - pabrėžė R.Paksas.

 

Partijos Tvarka ir teisingumas informacijos centras