Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Gegužės 2017>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 1234567 
 891011121314 
 15161718192021 
 22232425262728 
 2930311234 
Naujienos
 
2014 05 05
Prezidento Rolando Pakso pareiškimas dėl Respublikos Prezidento rinkimų
Partija Tvarka ir teisingumas yra ta politinė jėga, kurios sprendimus lemia ne siauri trumpalaikiai interesai, o ilgalaikiai tikslai kuriant modernų tautiškumą, sąžiningą, dorą ir laimingą visuomenę, užtikrinant Lietuvos valstybingumo raidą bei jos geopolitinį saugumą.

 

Respublikos Prezidento rinkimai, kuriuose, nepaisant mūsų pastangų, negalės savo valios laisvai išreikšti didelė dalis tautos, yra labai svarbus valstybės politinio gyvenimo etapas.

 

Jungtinių Tautų Žmogaus teisių komitetas nedviprasmiškai yra pasisakęs, kad Lietuva pažeidžia Tarptautinį pilietinių ir politinių teisių paktą, kuris garantuoja piliečiams teisę rinkti ir būti renkamais laisvuose demokratiniuose rinkimuose.

 

Lietuvos demokratijos laukia rimtas išbandymas.

 

Sudėtingų iššūkių tarptautinei bendruomenei akivaizdoje, kiekvienas esame atsakingas už tai, kokią Lietuvą kursime artimiausius penkerius metus.

 

Esu įsitikinęs, kad dabartinė valdančioji koalicija Seime ir jos suformuota Vyriausybė šiandien yra vienintelis garantas, galintis užtikrinti Lietuvos saugumą, demokratijos raidą, teisingumą ir žmonių gerovę. Nepaisant to, kad koalicijai nepavyko pasiekti susitarimo dėl bendro kandidato rinkimuose į Lietuvos Prezidento pareigas.

 

Negaliu Jūsų kviesti ateiti į Respublikos Prezidento rinkimus gegužės 11 - ąją, tačiau gerai suprantu, kad pilietinė pareiga ir atsakomybė už savo šalį yra svarbiau nei politinės kovos batalijos. Kiekvienas asmeniškai turime šią atsakomybę suvokti ir apsipręsti.

 

Todėl atėjo metas Jums pasakyti, kad dabartinei šalies Prezidentei šiandien matau vienintelę alternatyvą - Zigmantą Balčytį. Juo galėčiau pasitikėti ir patikėti svarbiausias pareigas valstybėje. Jis į naują kokybę galėtų iškelti bendrų koalicijos tikslų įgyvendimą.

 

Zigmantą Balčytį pažįstu asmeniškai kaip nuosaikų politiką, konstruktyvų ir patikimą bendražygį.

 

Tikiuosi, kad sutelktai dirbdami kartu sukursime gražesnę ir teisingesnę mūsų ateitį.

 

Lietuva, kelkis!