Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Gruodžio 2018>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 272829303112 
 3456789 
 10111213141516 
 17181920212223 
 24252627282930 
 31123456 
Naujienos
 
2014 05 12
Rolandas Paksas: rinkimų rezultatai byloja rimtų pokyčių lūkesčius mūsų valstybėje
„Pirmojo rinkimų turo rezultatai byloja rimtų pokyčių lūkesčius mūsų valstybėje",- pareiškė partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas Prezidentas Rolandas Paksas, pirmadienį komentuodamas įvykusių Respublikos Prezidento rinkimų pirmojo turo rezultatus.

 

„Reikėtų pabrėžti, kad šie rinkimai nebuvo laisvi ir demokratiški dėl to, kad juose nebuvo leista dalyvauti partijos Tvarka ir teisingumas kandidatui. Tačiau rinkėjai, kurie atėjo į balsavimo apylinkes, galėjo išreikti savo pilietinį pasirinkimą - dalyvauti juose ar nedalyvauti. 340 tūkstančių piliečių balsų, kurių neteko dabartinė šalies vadovė yra rimtas signalas, jog nepaisant leistinų ir neleistinų konservatorių ir liberalų priemonių eskaluoti vidaus ir išorės grėsmes, bemaž penkerius metus vykdyta politika patyrė nesėkmę," - sakė Rolandas Paksas.

 

Pasak Prezidento R.Pakso, Tauta nepalaikė sumanymo supriešinti valdančiąją koaliciją ir diskredituoti Vyriausybės programinių tikslų įgyvendinimą, nepaisant oponentų pastangų.

 

„Kita vertus, pati valdančioji koalicija ir, visų pirma, Socialdemokratų partija, turėtų įvertinti tą faktą, jog laiku nebuvo pasiektas partnerių susitarimas dėl bendro koalicijos kandidato Respublikos Prezidento rinkimuose. Kolei nesuvoksime, kad visų piliečių interesų atstovavimas ir jų balsai rinkimuose yra svarbūs demokratijos raidai, tol gyvensime praėjusia diena. Nūdienos iššūkiai ir valstybės problemos yra tampriai tarpusavyje susiję, todėl Tauta laukia pokyčių ir esmingai naujo politikų požiūrio į Lietuvos ateitį. Esu įsitikinęs, kad tik dabartinės valdančiosios koalicijos stabilumas gali tai užtikrinti. "- sakė R. Paksas, partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas.

 

Partijos Tvarka ir teisingumas informacijos centras