Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Sausio 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 30123456 
 78910111213 
 14151617181920 
 21222324252627 
 28293031123 
Naujienos
 
2011 09 15
R. Paksas: „Politinių organizacijų finansavimas turi būti skaidrus“
Europos Parlamento narys, partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas, Prezidentas Rolandas Paksas sako, kad Seime siūlomos Politinių partijų ir politinių kampanijų finansavimo pataisos, kurios nebeleistų politinių organizacijų finansuoti įvairioms įmonėms ir bendrovėms, įtvirtins daugiau skaidrumo partijų veikloje.

 

„Reikia pripažinti, kad per dešimtmečius susiformavęs partijų finansavimo mechanizmas yra ydingas iš esmės. Gerai, kad pagaliau imamasi jį ryžtingai keisti ir aš sveikinu Prezidentę D. Grybauskaitę, siūlančią tokias įstatymų pataisas. Iš tiesų tai svarbus ir reikalingas žingsnis politinę konkurenciją bandant perkelti iš pinigų į idėjų lygį, ", - sakė R. Paksas.

 

Politiko teigimu, partija Tvarka ir teisingumas iš kitų partijų visuomet siekė išsiskirti būtent naujomis idėjomis. Jis priminė, kad į „tvarkiečių" pasiūlymą panaikinti apskritis daug metų buvo žiūrima kaip į fantastinį, tačiau jos pagaliau buvo panaikintos.

 

„Kas jau kas, bet mūsų partija ir šiandien į daugelį valstybės valdymo dalykų žiūri visiškai kitaip, negu šiandien valdančios partijos. Mes turime ir daug gerų pasiūlymų, ir naujų idėjų, kurias įgyvendinus iš esmės pasikeistų Lietuvos žmonių gyvenimas. Kalbame apie tiesioginę demokratiją kaip visuomenės atstovų sprendžiamąjį balsą svarbiausiais valstybės gyvenimo klausimais. Partija iškėlė Trečiosios Respublikos - valstybės žmonėms - idėją. Pasisakome už kuo greitesnį progresinių mokesčių įvedimą: ne tik už šias, bet ir už kitas idėjas rinkėjai galės pasisakyti jau kitais metais", - kalbėjo „tvarkiečių" partijos lyderis, europarlamentaras R. Paksas.

Partija Tvarka ir teisingumas