Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Vasario 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 28293031123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 25262728123 
Naujienos
 
2014 11 30
Kandidatu į Vilniaus merus tapęs Petras Gražulis: „Esu teistas ir prie to pripratęs“
Šiauliuose „tvarkiečiai" mere mato aplinkos viceministrę Daivą Matonienę, Panevėžyje - Panevėžio savivaldybės tarybos narį Sigitą Čingą.

 

„Gal ir neturėsime visų penkių didžiųjų miestų merų, bet manau, pasirodysime sėkmingai", - pirmųjų tiesioginių merų rinkimų rezultatus didžiuosiuose šalies miestuose prognozavo „tvarkiečių" rinkimų štabo vadovas Kęstas Komskis.

 

P.Gražulis kandidatu į Vilniaus miesto merus „tvarkiečių" Vilniaus skyriaus buvo pasirinktas tik penktadienį. Šio skyriaus pirmininkas, buvęs Vilniaus meras ir buvęs europarlamentaras, Juozas Imbrasas tikino, kad P.Gražulis turi šansų laimėti rinkimus Vilniuje, nes jau keturis kartus yra laimėjęs Seimo rinkimus vienmandatėje apygardoje.

 

P.Gražulis sako, kad mestų Seimo nario mandatą, jei vilniečiai jį pasirinks kovą vyksiančiuose tiesioginiuose merų rinkimuose.

 

R.Paksas tikino, kad P.Gražulis yra vienas iš geriausių partijos atstovų, nors žiniasklaida neva jį pristato ne tokį, koks jis yra iš tiesų.

 

„Kas kas, bet jis vogti tai tikrai neleis", - sakė R.Paksas.

 

Jis pripažino liūdintis, kad Vilniaus mero rinkimuose dalyvauti atsisakė R.Skaisgirys, bet vylėsi, kad jis dar spės su „tvarkiečiais" sudalyvauti ne vienoje rinkimų kovoje.

 

„Manau, kad jie dar turės perspektyvoje, kada pasimatuoti jėgomis", - sakė R.Paksas teigdamas, kad iki šiol tiki, jog R.Skaisgirys būtų buvęs puikus kandidatas į sostinės merus.

 

Tuo tarpu „tvarkietis" europarlamentaras Valentinas Mazuronis sprendimą į Vilniaus merus kelti P.Gražulio kandidatūrą savo „Facebook Tuo tarpu „tvarkietis" europarlamentaras Valentinas Mazuronis sprendimą į Vilniaus merus kelti P.Gražulio kandidatūrą savo „Facebook" profilyje pavadino „partijos pabaigos pradžia".

 

P.Gražulis meta gėjų kortą

 

Pats P.Gražulis pripažino, kad jam žinia apie tai, kad partija pasirinko jį kandidatu į Vilniaus merus buvo kaip perkūnas iš giedro dangaus. Komandiruotės į Kišiniovą dėl partijos tarybos posėdžio atsisakęs P.Gražulis sako, kad taip pat mestų ir Seimo nario mandatą, jei vilniečiai jį pasirinks kovą vyksiančiuose tiesioginiuose merų rinkimuose.

 

 

Jei būčiau išrinktas Vilnaius meru, atsisakyčiau Seimo nario mandato ir stengčiausi mieste padaryti tvarką, kurios, manau, šiuo metu nėra. Vilnius praskolintas, praktiškai ant bankroto ribos. Vilniaus lyderiai įsipainioję į įvairiausius interesus. Aš esu visiškai laisvas, nepriklausomas ir principingas. Jei mane išrinks, tai gėjų paradų nebus", - teigė P.Gražulis.

 

Aš esu teistas, prie to pripratęs, drąsus ir nieko nebijau, net homoseksualų, - sakė P.Gražulis.

 

„Tvarkietis" pripažino iš pradžių bandęs atsisakyti būti keliamas kandidatu į Vilniaus meru, tačiau jį įkalbėjęs partijos pirmininkas R.Paksas.

 

„Jei Seimo narys būtų vienas, tai tada tikrai būtų svarbesnė Seimo nario vieta, bet dabar, kai Seimo narių 141, tai Vilniaus mero vieta yra svarsbesnė", - sakė jis.

 

P.Gražulis sakė, kad dauguma bijo būti kandidatais į Vilniaus metus, nes prieš juos neva iškart pradedami ikiteisminiai tyrimai. „Aš esu teistas, prie to pripratęs, drąsus ir nieko nebijau, net homoseksualų", - rėžė jis.

 

Iš Seimo į merus taikys ne vienas

 

P.Gražulis bus ne vienintelis „tvarkietis" Seimo narys, bandysiantis tapti meru. Į Šilalės merus keliamas Remigijus Žemaitaitis

 

Kretingos mere gali bandyti tapti ir „tvarkietė" Seimo narė Jolita Vaickienė. R.Paksas šeštadienį tvirtino, kad partija rekomenduoja vienmandatėse išrinktiems Seimo nariams R.Žemaitaičiui ir J.Vaickienei nesitaikyti į merus, tačiau kai kurie jų „yra labai užsispyrę r labai nori kautis". Tokia esą yra ir J.Vaickienė.

 

Tiesa, kol kas jos kandidatūra nėra patvirtinta, sprendimas paliekamas partijos prezidiumui.

 

Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/tvarkieciai-kandidatu-i-vilniaus-merus-patvirtino-petra-grazuli-56-469933#ixzz3KaUkM12d Follow us: @15minlt on Twitter | 15min on Facebook