Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Vasario 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 28293031123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 25262728123 
Naujienos
 
2014 12 15
Partijos Tvarka ir teisingumas pirmininko Prezidento Rolando Pakso PADĖKA
Džiaugiuosi šią akimirką galėdamas padėkoti Jums, mieli partijos Tvarka ir teisingumas nariai, įvykusio Kongreso delegatai ir svečiai, organizatoriai ir jų talkinininkai!

 

Iš visos šalies - Žemaitijos, Aukštaitijos, Dzūkijos, Suvalkijos ir Mažosios Lietuvos į partijos Kongresą Vilniuje buvo susirinkę gražūs žmonės.

 

Didžiuojuosi mūsų bedraminčių šeima, sakau tai drąsiai - šeima, nes mes kaip artimi žmonės esame nepaveikūs laiko negandoms: būdami kartu išliekame stiprūs, ištvermingi ir išmintingi.

 

Mes - įvairūs, skirtingi savo patirtimi, spalvingų charakterių ir temperamentų, tačiau drauge esame tvarkiečių" bendruomenė, gerokai išbandyta sėkmių ir nepasisekimų, patyrusi džiaugsmą ir kartėlį, užgrūdinta daugiau nei dešimtmečio kovos politiniame lauke.

 

Simboliškai užvertėme dar vieną puslapį savo partijos politinio gyvenimo istorijoje ir oriai pradedame naują etapą.

 

Norėčiau, kad į naują ateities lapą būtų įrašyta Išmintis. Išmintis - viena iš keturių kardinalių dorybių, tarp kurių dar viena - Teisingumas, jau yra mūsų partijos pavadinime. Norėčiau, kad būtent Išminties ir Teisingumo požiūriu imtume mąstyti apie mūsų valstybę, mūsų politiką ir tikslus, kurių užsibrėžiame siekti.

 

Pilietinė visuomenė yra tikras demokratijos pamatas. Šiandien mes savo politiką turime formuoti taip, kad pilietinė visuomenė galėtų gauti išsamius atsakymus į svarbiausius valstybės gyvenimo klausimus. Mes turime girdėti vieni kitus, svarstyti vieni kitų argumentus ir priimti išmintingus sprendimus.

 

Tikiu bendra mūsų sėkme!

 

Linkiu Jums mielieji, susikaupimo, ramybės Jūsų šeimose šiame viltingo laukimo laikotarpyje ir tikėjimo dovanų kiekvienam.

 

Te šviečia Jums Kalėdų žvaigždė!

 

Prezidentas Rolandas Paksas