Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Vasario 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 28293031123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 25262728123 
Naujienos
 
2015 02 24
Gediminas Rudžionis Nr. 4 sąraše partijos Tvarka ir teisingumas

Domiuosi visuomenės gyvenimu ir politika nuo mokyklos laikų. Studijavau lietuvių filologiją ir istoriją. 1973 m. baigęs Vilniaus universitetą, gavau istoriko diplomą. Esu vedęs, vaikai jau suaugę. Neabejotinai istorijos studijų žinios yra naudingos dirbant Vilniaus miesto savivaldybės taryboje - taigi tam tikra prasme esu politikos profesionalas.

 

Po studijų apie 20 metų dirbau aukštojo mokslo sistemoje administracinį darbą, dėsčiau studentams.
Tvirtai tikiu - socialinis teisingumas, pagarba žmogui ir savo valstybei yra svarbiausios vertybės. Visa tai radau vertindamas Rolando Pakso politinį veikimą Lietuvos valstybės ir jos piliečių labui ir todėl 2003 metais tapau jo vadovaujamos partijos nariu. Drauge su Juozu Imbrasu ir kitais R. Pakso bendražygiais nuo 2003 metų sistemingai ir aktyviai žodžiu bei raštu, susitikimuose su vilniečiais viešinau Dalkios-Rubikono, kitų savanaudiškų verslo grupuočių bei jiems tarnaujančių politikų žalingą veikimą, nuosekliai gyniau Vilniaus gyventojus. Ši veikla atitiko vilniečių poreikius - 2007 metais drauge su dar 13 Rolando Pakso partijos narių buvau išrinktas į Vilniaus miesto savivaldybės tarybą (meras J. Imbrasas). Mero J.Imbraso vadovaujami sėkmingai dirbome vilniečių labui dvejus metus. Pradėjome tramdyti Rubikono siautėjimą, stabdyti interesų grupių korupcinį veikimą, plėsti socialines paslaugas (buvo pastatytas pirmas per Nepriklausomybės laikotarpį vaikų darželis Pilaitėje). Sėkmingą darbą nutraukė 2009 metų pradžioje Rubikonui tarnaujantys Vilniaus politikai. Jie su konservatoriumi Viliumi Navicku priešakyje įvykdė perversmą. Atsidūręs opozicijoje drauge su bendrapartiečiais atkakliai gyniau vilniečius. Matyt, mano darbas taryboje atitiko vilniečių poreikius, nes 2011 metais dar kartą buvau išrinktas į savivaldybės tarybą. Šiuo metu Tvarkos ir teisingumo frakcija yra opozicijoje, tačiau nepaisant šito, dažnai sugeba sėkmingai pasipriešinti A. Zuoko suburtai darbiečių, socdemų ir lenkų rinkiminės akcijos konglomerato savivalei. Pasisekė sustabdyti seniūnijų likvidavimą, apgynėme nuo privatizavimo vieną iš geriausių miesto ligoninių (Antakalnio g. 124), demaskavome valdančiųjų 71 mln. litų savivaldybės biudžeto permoką Rubikonui už vaikų darželių ir mokyklų patalpų šildymą - šiuo metu vyksta ikiteisminis tyrimas.

 

Jeigu būčiau išrinktas į savivaldybės tarybą, įsipareigoju ir toliau tinkamai atstovauti vilniečiams. Žinios ir patirtis yra, antrą kadenciją tarybos nariai mane išrenka savivaldybės tarybos Etikos komisijos pirmininku - šios pareigos yra mano kaip tarybos nario padorumo bei sąžiningumo garantas. Rinkėjų valia tapęs savivaldybės tarybos nariu įsipareigoju:

 

a. Naujų vaikų darželių statybai ir turimų patalpų pritaikymui vaikų darželiams skirti pirmaeilį dėmesį - poreikis vaikų darželiams turi būti patenkintas besąlygiškai.

 

b. Daugiabučių rajonuose turimas laisvas erdves skirti ne sutankinimui (naujiems pastatams), bet panaudoti jas, pritaikant trumpalaikiam poilsiui (sportui, vaikų žaidimų vietoms) ir automobilių parkavimui.

 

c. Savivaldybės biudžeto lėšas pirmiausia skirti projektams, tenkinantiems būtiniausius gyventojų poreikius. Ypatingos svarbos ir brangius projektus pradėti tik gavus gyventojų pritarimą.

 

d. Sistemingai naikinti automobilių spūstis: platinti gatves, įrengti dviejų lygių sankryžas.

 

e. Atsisakius miestui nereikalingų ne pirmo būtinumo prabangos projektų sutaupytas lėšas skirti viešajam transportui - vežti pensininkus ir neįgaliuosius savivaldybės sąskaita (nemokamai).

 

f. Iš esmės sumažinti visų verslo liudijimų kainą. Pensininkams, neįgaliesiems ir daugiavaikių šeimų tėvams verslo liudijimus išduoti nemokamai.

 

g. Besąlygiškai išieškoti iš visų mieste veikiančių verslo subjektų turto mokestį.

 

 

Mes turime galimybę, kad Vilniuje vyrautų pagarba žmogui, pagalba silpnesniam, tvarka ir teisingumas visiems.