Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Kovo 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 28293031123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 25262728293031 
Naujienos
 
2011 09 22
Atsakas mitingui prie Seimo – „tvarkiečių“ mitingas prie Vilniaus rajono savivaldybės
Partijos Tvarka ir teisingumas atstovai šiandien kreipėsi į Vilniaus miesto savivaldybę, prašydami leidimo šį penktadienį surengti mitingą prie Vilniaus rajono savivaldybės. Pasak vieno iš šio mitingo iniciatorių, partijos Tvarka ir teisingumas pirmininko pirmojo pavaduotojo, opozicijos Seime lyderio Valentino Mazuronio, mitingo tikslas - atkreipti visų vilniečių bei rajono savivaldybės dėmesį į grėsmę, iškilusią lietuviškoms mokykloms Vilnijos krašte.

 

„Per daugelį metų atsitiko taip, kad iš keliolikos aplink Vilnių veikusių lietuviškų pradinių mokyklų šiandien liko tik keletas. Tačiau ir joms kyla grėsmė sulaukti tokio pat likimo. Pavyzdžiui, Vilniaus rajono Veriškių pradinei mokyklai. Manau, kad šioje situacijoje būtų logiška ir protinga, kad visų mokyklų reorganizacijos klausimai, ypač ten, kur gyvena keleto skirtingų tautybių valstybės piliečiai, reikia nagrinėti labai atidžiai ir visai nesvarbu, ar tai liečia lenkiškas, rusiškas ar lietuviškas mokyklas", - sakė V. Mazuronis.

 

Politiko teigimu, gali atrodyti, kad Vilniaus rajono savivaldybės ketinimai vykdyti ugdymo įstaigų reorganizaciją reiškia ne ką kita, kaip pastangas lietuviškų mokyklų sąskaita stiprinti mokyklas, kuriose dėstoma lenkų kalba.

 

„Manau, kad ir vienų, ir kitų mokyklų moksleiviams turi būti sudaromos vienodos ugdymo sąlygos. Privalome ieškoti būdų ir galimybių išsaugoti net ir mažiausias mokyklas, nežiūrint to, kuria kalba - lietuvių, lenkų ar rusų - jose dėstoma", - sakė V. Mazuronis.

 

Partija Tvarka ir teisingumas