Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Kovo 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 28293031123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 25262728293031 
Naujienos
 
2011 02 18
Prezidentas Rolandas Paksas kreipiasi į vilniečius

Mieli vilniečiai,

    Vasario 27-ąją Jūs rinksite savo rajono valdžią. Kokia ji bus priklauso nuo mūsų visų - nuo mūsų dalyvavimo rinkimuose, nuo mūsų pasirinkimo, nuo mūsų gebėjimo pareikalauti iš valstybę valdančių veiklos ir atsakomybės.

     Kai nešini Trispalvėmis, mes gynėme Lietuvos laisvę, tikėjome: laisvoje šalyje būsime laisvi. Laisvi nuo mums primetamos valios, nuo nepagarbos. Deja, atsitiko kitaip.

    Šiandien tenka ginti Lietuvą nuo jos valdžios skurdinančių sprendimų. Tai darydami, pirmiausiai turime pasiekti, kad paprasti žmonės iš tiesų būtų valstybės valdžia, kuriai tarnautų renkami politikai. Mes turime tą iš Tėvynės meilės, kraujo ir prakaito gimusią Lietuvą, iš tiesų nepriklausomą valstybę, sukurti, stiprinti ir puoselėti. Turime apginti savo šalį nuo norinčių ja pasinaudoti kaip priemone saviems tikslams.

    Vasario rinkimai bus lemtingi Lietuvai. Tai tarsi atskaitos ir lūžio taškas. Tai laikas, kai šalies piliečiai dar gali išgelbėti valstybę. Pakeiskime valdžią. Kad galėtume įveikti nedarbą, sustabdyti emigraciją ir iš tiesų veiksmais, o ne žodžiais pradėtume siekti energetinės nepriklausomybės. Priverskime pagal valstybės taisykles elgtis monopolininkus ir bankininkus. Suteikime iniciatyvos laisvę verslui užsidirbti ir nustatykime jam protingus mokesčius. Padėkime labiausiai socialiai pažeidžiamiems šalies piliečiams.

    Įsiklausykime į paprastus žmones, sudarykime sąlygas, kad būtent visuomenė, o ne saujelė politikų,priimtų įstatymus ir spręstų valstybės reikalus.

    Įtvirtinkime tiesioginę demokratiją - iš tiesų žmonių, o ne politikų valdžią. Pirmąjį žingsnį mes jau žengėme - partijos prezidiumas savo sprendimu įtvirtino principinę nuostatą, kad partijos atstovaisavivaldybėse, gavę rinkėjų pasitikėjimą po 2011 metų rinkimų į savivaldybių tarybas, privalės nedelsiant pakeisti savivaldybių veikos reglamentus taip, kad, pavyzdžiui, dėl šilumos ūkio nuomos, rinkliavų už atliekų tvarkymą nustatymo ir kitais esminiais klausimais būtų rengiamos privalomos vietos gyventojų apklausos.

    Mes grąžinsime valdžią žmonėms. Tai mūsų partijos siekis, kurio vedini esame pasiryžę kovoti ne dėl postų, ne dėl pareigų - dėl galimybės dirbti siekiant tvarkos visur ir teisingumo kiekvienam.

    Artėja diena, kai savo apsisprendimu turėsime išsaugoti Tėvynę savo vaikams ir anūkams. Išsaugoti gyvenimams tų, kurie ateis po mūsų. Ir atminimui tų, kurie čia gyveno, mylėjo Lietuva ir už ją kovojo.

    Visi kartu padarykime teisingą sprendimą.

    Nuoširdžiai Jūsų

    Prezidentas Rolandas Paksas

    Partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas