Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Kovo 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 28293031123 
 45678910 
 11121314151617 
 18192021222324 
 25262728293031 
Naujienos
 
2011 09 30
Niekinė yra visa konservatorių politika nuo pat pirmos dienos valdžioje

Partijos Tvarka ir teisingumas pirmininko pirmasis pavaduotojas, "tvarkiečių" frakcijos Seime seniūnas ir opozicijos lyderis Valentinas Mazuronis sako, kad Seimo pirmininkė I. Degutienė, kritikuodama opozicinių partijų siekius sudaryti Seimo komisiją, kuri aiškintųsi galimai neskaidrius ir grėsmes nacionaliniam saugumui keliančius procesus energetikos sektoriuje, švelniai tariant, yra neteisi.

"Niekinė yra visa konservatorių politika nuo pat pirmos dienos, kai jie atsidūrė valdžioje. Ir pirmiausiai - energetikos srityje. Pradedant atskiros, Energetikos ministerijos steigimu. Kurios ministras, pasirodo nežinąs arba tik apsimeta nežinantis, kas švaisto milijonus litų įvairiems abejotinos reputacijos konsultantams, kurie sukasi apie Ignalinos atominę elektrinę. Arba kurios ministras pažada susiderėti dėl pigesnių dujų, bet vėliau bando apsimesti, kad to nežadėjęs", - sakė politikas.

Jo teigimu, niekinė yra ir visa dabartinės valdžios siūloma energetikos strategija.

"Tikrasis tos būsimos strategijos tikslas, kuris niekur nedeklaruojamas - kuo ilgiau išlaikyti Lietuvą priklausomą nuo kitų valstybių. Ir nors ant popieriaus stengiamasi gražiai išguldyti apie šalies energetinę nepriklausomybę, atrodo, kad judama priešinga kryptimi: nauja atominė statoma tik kalbomis, suskystintų dujų terminalas kol kas taip pat tik tolimas miražas, kaip, beje, ir elektros tiltai į Vakarus", - kalbėjo V. Mazuronis.

Politikas tikino nenorįs tapti blogu pranašu, tačiau nuogąstauja, kad dabartinės valdžios veiksmai, o tiksliau - energetikoje sukeltas ir toliau keliamas chaosas - užkraus Lietuvos žmonėms didžiulius nuostolius.

"Nereikia pamiršti, kad būtent po dabartinės Seimo pirmininkės parašo "Mažeikių nafta" buvo perduota į "Willjams‘o" rankas, o šalies žmonės dėl šios aferos patyrė milijardinę žalą. Kokios garantijos, kad dabar nebus sudaryti panašūs susitarimai dėl naujos atominės elektrinės statybos ir kitų svarbių šalies energetikai dalykų? Deja, jokių. Būtent dėl tos priežasties mes ir siūlome komisiją, kuri privalo nedelsiant išsiaiškinti grėsmes nacionaliniam saugumui keliančius procesus energetikos sektoriuje", - sakė "tvarkiečių" frakcijos Seime seniūnas, opozicijos lyderis V. Mazuronis.