Mes klausiame
Ką turėtume statyti Vilniuje?
 
Tvarkos ir Teisingumo partija siekia
 
Apsaugoti Lietuvos žmonių orumą, teisingumą, demokratiją.
Paieška svetainėje
Renginių kalendorius
 <<Sausio 2019>> 
 PirAntTreKetPenŠešSek 
 30123456 
 78910111213 
 14151617181920 
 21222324252627 
 28293031123 
Naujienos
 
2011 10 03
KODĖL VALDANTIEJI PRADEDA DIRBTI ARTĖJANT RINKIMAMS?
Jau turbūt girdėjote, kad mūsų šalies vyriausybė nori padidinti minimalų darbo užmokestį net 50Lt. daugiau !! Atskaičiavus mokesčius liktų 37Lt. Ar čia nepanašu į pasityčiojimą iš žmonių? Nesuprantu kaip reguoti į tokį sprendimą, juoktis ar verkti?? Mūsų Lietuvos infliacija auga greičiau nei atlyginimai ir vargu, ar toks priedas padės mažiausiai uždirbantiems žmonėms. Kaip ir reikėjo tikėtis valdžios atstovai nepamiršo paminėti, kad pensijas didins kitais metais, o tai aišku vienas iš rinkiminių pažadų, tik nežinia ar bus įgyvendintas, kadangi pensijos žadamos didinti po rinkimų. Be abejo tai labai geras būdas padidinti balsų persvarą, o po rinkimų pažadai ir vėl liks pažadais. Ne labai tikiu, kad pagaliau po daugiau nei trejų metų mūsų politikai suprato, kokioje padėtyje yra mūsų šalies pensininkai. Gaila, kad tokie dalykai prisimenami kadencijos pabaigoje ir naujų rinkimų pradžioje. Visi nori pasididinti savo kraitį, ir A. Kubilius ir jo ištikimieji partneriai, todėl ir prisimena mus, ir vargšus, ir pensininkus, tada kai reikia. Tiesa, paminėsiu, kad visai nesenai per žinias girdėjau, kad norint išvengti mūsų šalies deficito, reikėtų mokėti dvigubus mokesčius arba dar visus metus neišmokėti pensijų. Tai kaip gi yra iš tikrųjų?? Žinau bent nuo ko galėtume pradėti, norint, kad pensininkai gautų savo pensijas, kad didėtų minimalus darbo užmokestis ir pan. reikia:

 

Gerbiamam premjerui A. Kubiliui atsisakyti savo 17 patarėjų (juk Jūs tam ir esat, kad dirbtumėt, o ne patarėjai darytų viską už Jus); Šalies Prezidentei taip pat būtų didelis pliusas, jei iš 122 patarėjų skaičius sumažėtų bent iki dviženklio skaičiaus; Taip pat Seimo nariai galėtų atsisakyti bent dalį kanceliarijai skirtų pinigų ir nors po vieną patarėją. Juk visose laidose kalba apie moralę ir žmogiškumą, tai parodykit pavyzdį, mielieji!Kodėl skaudžiausiai kentėti turi tie, kurie galą su galu vos suduria? Kodėl turime apmokėti valdančiųjų prabangiausias keliones, namus, butus, mašinas?? Čia išvardinti tik trys punktai, kurie per metus mums sutaupytų tikrai ne mažai pinigų.

 

Žmonės, kodėl kasmet tikite ir užkimbate ant šių kabliukų? Ar buvo kas nors ištęsėta, kad būtų jais galima tikėti? Juk jie turi savo pilnavertį ir viskuo aprūpintą gyvenimą ir tuos pažadus pamirš, kai tik atsisės į savo šiltas kėdutes. Žinoma, prisimins ir vėl likus daugiau nei pusmečiui iki naujų rinkimų.

 

Esame daugiau nei 20 metų nepriklausomi. Laisva ir nepriklausoma šalis. Per tuos metus nepasikeitė niekas, valdžioje sėdi tie patys konservatoriai, dar gretas papildo socialdemokratai, ir dar koki partneriai, o pasikeitimų jokių. Pažiūros pasenusios, mąstymas suprantamas tik jiems patiems, vertybės žlugusios. Aplinkui tiek daug gabių, jaunų, protingų, išsilavinusių ir veržlių žmonių, kurie palieka šią šalį vien dėl to, kad negali rasti sau darbo, nes į geresnes vietas konkursai praeinami tik giminaičiams ir draugams. Apsidairykit aplinkui, žmonės bijo pasitikėti vieni kitais, žmonės bijo keistis. Tačiau aš sakau, aš nebijau pasikeitimų, aš niekuomet netyliu, aš noriu, kad tokių žmonių būtų daugiau. Bijoti reikia tik užsistovėjimo.

 

Partija Tvarka ir Teisingumas

Šeškinės skyriaus pirmininko pavaduotojas

Anatolijus Larionovas